KP MŽ 2.kolo: FC Velim - FK Kunice

FC Velim - FK Kunice  5:0 (2:0)

Přeložený zápas o týden dříve sehráli naši mladší žáci ve středu 5.záři ve Velimi. Po zápase starších žáků nastoupili na parádní pažit s téměř půlhodinovým zpožděním, protože nedorazil delegovaný rozhodčí. Pískání se ujal místní amatér cca v půl sedmé večer.

Hra byla poměrně vyrovnaná, naší se snažili o kombinační fotbal po zemi, zatímco soupeř hrál systémem nakopni, doběhni a případně dej gól. Bohužel jejich systém byl tentokrát co do branek úspěšnější. V 10. minutě po přesně kopnutém rohu zavěsil parádně hlavou hráč soupeře do naší brány – 1:0. Ve 12. minutě zbloudilou střelou z dálky zvýšili na 2:0. Ve druhém poločase se už začalo stmívat a zároveň se zatmělo nad naší brankou. Soupeř nastřílel další 3 branky a završil tak skóre na 5:0. Skóre bohužel neodpovídalo obrazu hry a pro naše borce byl výsledek zklamáním.

 

FK Kunice: Bubeník, Hosnedl, Cholenský, Kodadová, Kovář, Liška, Lutovský, Rajt, Síkora, Škoda, Štrajt, Urban

 

Branky: --

Trenér: Novák, Staněk

Diváků: cca 100

Hráno: St 5. 9. 2012 ve Velimi

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem