KP MŽ 5.kolo: FK Kunice - SK Rakovník

FK Kunice - SK Rakovník  1:2 (0:0)

Do dalšího domácího zápasu nastoupili kluci s odhodláním vyhrát a získat další body do tabulky. První poločas byl velmi vyrovnaný, přestože měl soupeř několik vyložených šancí, které nedokázal naštěstí pro nás využít. Dvakrát nás zachránila tyč brány a několikrát špatné zakončení soupeře.

Kluci udrželi do poločasu nadějné skóre 0 : 0. Bohužel hned ve 2. minutě druhého poločasu hráči Rakovníka zavěsili do naší brány první gól a ve 12. minutě přidali druhý. Ve 14. minutě po krásné akci našich kluků snížil Maxík Havrda dorážkou na 1:2, ale do konce zápasu už soupeř výsledek přes tlak našich hráčů ubránil.

 

FK Kunice: Bubeník, Havrda, Hosnedl, Cholenský, Kodadová, Kovář, Liška, Lutovský, Rajt, Síkora, Škoda, Štrajt, Urban

 

Branky: Maxík Havrda

Trenér: Novák, Staněk

Diváků: cca 34

Hráno: So 8. 9. 2012 v Kunicích

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem