KP MŽ 8.kolo: FK Kunice – Mnichovohradišťský SK

FK Kunice – Mnichovohradišťský SK 2:1 (0:1)

V sobotu 29. září dorazil do Kunic nováček Krajské soutěže z Mnichova Hradiště. Podle tabulky soutěže na tom byli soupeři o dvě výhry lépe než Kunice. Soupiska obou týmů a ročníky hráčů však slibovala vyrovnaný zápis. Do poločasu byl vyrovnaný i počet gólových šancí na obou stranách.

Ve 27. minutě se po chybě naší obrany na pravé straně hřiště několika rychlými přihrávkami dostali hráči soupeře před naši branku a pěknou střelu Patrik Urban stačil vytlačit jen pod břevno. Do poločasu už se nic mimořádného na hřišti nestalo a poločas tak skončil 0:1. Ve druhém poločasu naši hráči přidali na důrazu, rychleji obsazovali protivníky a nenechávali je kombinovat. Tato rada trenérů přinesla v 10. minutě první ovoce a nejmenší hráč na hřišti, Tomáš Síkora, vyrovnal po závaru před brankou na 1:1. V 18. minutě se po chybě zálohy hostů podařilo vypíchnout míč a Ondra Lutovský rychlým protiútokem zvyšuje na 2:1. Soupeř i naši hráči měli ještě několik šancí, na výsledku to již nic nezměnilo. Naši mladší žáci si tak připsali další 3 body a posunuli se na 10. místo v tabulce.

 

FK Kunice: Hosnedl, Cholenský, Kodadová, Kovář, Lutovský, Rajt, Síkora, Škoda, Štrajt, Urban, Verbík

Trenér: Novák, Staněk

Branky: Síkora, Lutovský

Diváků: cca 25

Hráno: So 29. 9. 2012 v Kunicích

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem