KP MŽ 10.kolo: FK Kunice – Tatran Rakovník

FK Kunice – Tatran Rako Rakovník  3:2 (2:1)

V sobotu 13. října přijel do Kunic soupeř z Rakovníka, který v podzimní části sezony dosud neprohrál a vedl jasně tabulku krajské soutěže s 25 body. Hráči našeho týmu měli k soupeři přirozeně respekt, nicméně na druhé straně neměli co ztratit. Chtěli další body a porazit silného soupeře z čela tabulky.

Tentokrát byla 13ka u termínu zápasu pro naše hráče šťastnější. Od 3. minuty sice naši hráči prohrávali zásluhou největšího hráče soupeře Sýkory, který zůstal před naší brankou úplně neobsazen, ale ve 27. minutě se podařilo naší nové posile, Lukáši Čuříkovi, krásnou střelou vyrovnat na 1:1. Než se soupeř stačil rozkoukat, obešel si Jonáš Makovec pro něho typickou kličkou obránce, levačkou obstřelil brankáře a zvýšil do poločasu na 2:1. Zápas byl velmi vyrovnaný a do druhého poločasu nastupovali naši borci s odhodláním, že soupeře porazí. Už ve 3. minutě 2. pol., po hezkém pasu Lukáše Rajta do volného prostoru, zvýšil skóre opět levačkou Tomáš Síkora střelou k pravé tyči branky soupeře na 3:1. V tuto chvíli vypadalo skóre hodně nadějně a Tatran už naštěstí jen snížil ve 12. minutě na 3:2. Naši kluci i Natka Kodadová podali velmi bojovný výkon. Je nutné pochválit i obrannou řadu Liška, Škoda, Štrajt, Bubeník včetně brankáře Patrika Urbana, kteří nakonec tvrdě ubránili výborný výsledek. Klukům tímto blahopřejeme k výhře a přejeme úspěchy do dalších zápasů.

 

FK Kunice: Bubeník, Čuřík, Hosnedl, Cholenský, Kodadová, Liška, Makovec, Rajt, Síkora, Škoda, Štrajt, Urban

Trenér: Novák, Staněk

Branky: Čuřík, Makovec, Síkora

Diváků: 50 a pes

Hráno: So 13. 10. 2012 v Kunicích

foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem