Přátelské utkání: Loko Vltavín - TJ Kunice

Loko Vltavín - TJ Kunice 5:2 (2:1)

Vzhledem k tomu, že kunické áčko dohrávalo ve středu odložené utkání, tak jsme si domluvili přátelské utkání s Loko Vltavínem. Cílem tohoto zápasu bylo nejen nahradit tréninkovou jednotku, ale především dát příležitost hráčům, kteří jsou v mistrovských zápasech méně vytíženi. Navíc se hrálo na UMT  takřka totožných rozměrů, jako bychom měli hrát o víkendu v Neratovicích, tak to měla být dobrá příprava.

Bohužel opak byl pravdou. Na úzkém tvrdém hřišti jsme totálně selhali. Soupeř byl poměrně agresivní v napadání a my si nebyli schopni nahrát. Obrovské problémy nám dělala nejen přihrávka, ale především zpracování a převzetí balonu. Navíc hru komplikoval poměrně silný vítr, takže z pohledu fotbalového diváka to bylo jedno velké utrpení.  Ve 2.min jsme vůbec nepokryli prostor před naší brankou a soupeř se pohodlně ujal vedení 1:0.  Podobné chyby jsme se dopustili ještě jednou v 9.min, ale domácí hráč tentokrát trefil pouze břevno Heřmánkovi branky. V 17.min, jsme předvedli jednu z mála povedených akcí, Mlčák otočil hru na Maršouna a ten kolmicí poslal do samostatného úniku Zadražila a bylo to 1:1. Bohužel stávající podmínky nedělaly problém jen hráčům, ale ještě hůře se s nimi vyrovnával náš brankář, který se dopustil několika fatálních chyb v rozehrávce a domácím tak připravil několik vyložených šancí. Soupeř ještě do poločasu přidal druhý gól a ujal se vedení 2:1.

Ani poločasová přestávka nic podstatného nezměnila a my jsme se dalších 40 minut potýkali s řadou chyb a nepřesností. V 18.min zvýšil soupeř po chybě našeho gólmana na 3:1 a o minutu později přidal čtvrtý gól 4:1. Osm minut před koncem se nám podařila jedna akce z křídelního prostoru, kdy Boháč centroval na Maršouna, ktrý snížil na 4:2. O konečném výsledku rozhodla další individuální chyba našeho obránce a domácí tak upravili na konečných 5:2

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „přestože umělka na Loko Vltavín nepatří mezi naše oblíbené hřiště, tak jsem věřil, že nám toto přípravné utkání může pomoci. Podmínky jsou zde srovnatelné jako na UMT v Neratovicích, kde bychom o víkendu měli hrát, tak proto jsme zvolili tento způsob přípravy. Zápas nám ale vůbec nevyšel a obávám se, že nám nic pozitivního nepřinesl. Za náš předvedený výkon jsem se po utkání styděl“.

 

Sestava: Heřmánek J. - Kopta F., Souček P., Smužanica V., Urban J. - Voldřich F., Klíma P., Maršoun L. - Boháč J., Zadražil A., Mlčák Z.

Střídali: Židlík V., Korityák J.

 

Góly: 17‘ Zadražil, 62‘ Maršoun L.

Asistence: Maršoun L., Boháč J.

ŽK: --

 

foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem