KP MD - 1.kolo: TJ Kunice – Polaban Nymburk

V bílém dresu si kreje míč Kuba Hosnedl, střelec dvou gólůTJ Kunice – Polaban Nymburk 3:2 (2:0)

K prvnímu mistrovskému utkání jsme sice měli k dispozici celkem 14 hráčů, přesto do zápasu  mohlo nastoupit pouze 12 z nich. Ve dvou případech se nám včas nepodařilo zajistit registrační průkazy, za což se oběma hráčům upřímně omlouvám. Utkání se hrálo po nočním dešti na mokrém terénu za příjemného slunečného počasí. Podmínky pro fotbal byly ideální.

Již ve druhé minutě mohlo (a hlavně mělo) utkání skončit pro hostujícího hráče Miroslava Hůlka, který zastavil samostatné sólo Ondry Ševčíka pouze za cenu nedovoleného zákroku, když našeho hráče zfauloval zezadu bez sebemenší možnosti hrát míč. K zákroku došlo někde v blízkosti hranice velkého vápna a hl.rozhodčí vyřešil tuto situaci pokutovým kopem a udělením žluté karty. Kuba Hosnedl penaltu proměnil a zajistil našemu týmu rychlé vedení 1:0. Napomínaný hráč si v následujících minutách počínal dost nevybíravým způsobem a předvedl několik zákroků, kterými si hodně hlasitě říkal o vyloučení, přesto zůstalo jen u napomínání. Ve 32.min se povedlo Lukáši Polákovi šikovně posunout míč na rozběhnutého Ondru Ševčíka, který místo střely volil zaseknutí a na druhé straně našel zcela volného Máru Schifflera, který zvýšil na 2:0.

Do druhého poločasu jsme udělali jedinou možnou změnu a střelce druhého gólu nahradil rychlonohý Petr Konečný. Bohužel v rozmezí mezi 50. a 53.minutou jsme dvakrát inkasovali a hosté po našich chybách vyrovnali na 2:2.  Ovšem v 60.min napřáhl ke střele z dálky Kuba Hosnedl a krásným gólem zajistil našemu týmu těsné vítězství 3:2.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „na úvod sezóny jsme odehráli dobré utkání a naše vítězství bylo zcela zasloužené. Především v prvním poločase jsme si dokázali vytvořit několik velmi dobrých příležitostí, ale gólově jsme se dokázali prosadit pouze dvakrát. Bohužel ve druhém poločase jsme naše vedení velmi rychle ztratili, ale díky krásné střele Kuby Hosnedla ze 60.min jsme úvodní utkání zvládli. S výkonem hráčů jsem spokojen, kluci odvedli to, co v současné době odpovídá našim reálným možnostem, za což jim patří dík.“

 

Sestava:  Paule J. – Mohyla J., Souček P., Strnad F., Kopta F. – Rublič A., Hosnedl J., Ševčík J. – Schiffler M. (41‘ Konečný P.), Polák L., Ševčík O.

 

Góly: 2‘ Hosnedl J. (P), 32‘ Schiffler M., 60‘ Hosnedl J.

Asistence: Ševčík O.

ŽK/ČK:   77‘ Kopta F.

Rozhodčí: Kvasnička V., Hamřík J., Chrudimský J.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem