KP MD 3.kolo: TJ Kunice - FK Brandýs-Boleslav

foto ze zápasu TJ Kunice - FK Brandýs-Boleslav (v červeném brání Tonda Rublič)TJ Kunice - FK Brandýs-Boleslav 2:3 (1:1)

Ve třetím kole jsme doma přivítali soupeře z Brandýsa n.L. Přestože hosté přijeli do Kunic pouze s 23 hráči, tak dokázali postavit dvě velmi silné jedenáctky, které byly z větší části složené z dorazových ročníků. Přestože někteří hráči z kategorie MD zasáhli již do utkání U19, tak na jejich výkonu to nebylo absolutně znát a opět nás čekal těžký soupeř.

 

Vstup do utkání nám ale vyšel na jedničku a hned ve 3.min se po centru Ondry Ševčíka dostal k míči Kuba Hosnedl, který se šikovně uvolnil a střelou pod břevno otevřel skóre 1:0. Soupeř odpověděl v 16.min, když náš gólman jen reflexivně vyrazil prudkou střelu, ale dobíhající útočník pohodlně skóroval do prázdné branky 1:1. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Stejně jako v prvním poločase, tak  i po změně stran se nám podařilo velmi rychle skórovat. Ve 47.min přihrával Honza Urban a k odraženému balónu se jako první dostal Kuba Hosnedl, který svým druhým gólem v zápase vrátil našemu týmu vedení 2:1. Bohužel naše radost trvala pouhé tři minuty a soupeř po rychlém přechodu do útoku vyrovnal na 2:2.  V 64.min zahrávali hosté standardní situaci, míč se odrazil od břevna a z dorážky upravil na konečných 2:3.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „není pochyb o tom, že letošní sezóna pro nás nebuje jednoduchá a těžko budeme hledat nějakého slabšího soupeře. Na druhou stranu je to jen dobře, hráči jsou nuceni hrát na hranici svých možností a to je může posouvat dopředu. Sice jsme prohráli i druhé utkání v řadě, ale kluci se za svůj výkon stydět nemusí. V tuto dobu bych hledal naše nedostatky zejména v individuální práci s míčem. Přeci jen se dopouštím poměrně velkého množství zbytečných chyb, kdy lehce ztrácíme balón a soupeře tak necháváme hrát. K odstranění těchto nedostatků nás čeká trvalá a dlouhodobá práce, ale já věřím, že to zvládneme. Kluci mají chuť na sobě pracovat a to je pro nás to nejpodstatnější“

 

Branky: 3‘ a 47‘ Hosnedl J.

Asistence: Ševčík O., Urban J.

ŽK/ČK:  --

Rozhodčí: Petýrek V. - Soběslav J., Chrudimský J.

Trenéři: Luděk Rublič, Radek Jiroušek

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem