KP MD 5.kolo: TJ Kunice - Mnichovohradišťský SK

foto ze zápasu TJ Kunice - Mnichovohradišťský SKTJ Kunice - Mnichovohradišťský SK 1:2 (0:1)

V sobotu 7.9 jsme v domácím prostředí přivítali tým z Mnichova Hradiště. Hrálo se za ideálního slunečného počasí, bohužel opět na horním hřišti. Sice jsme z dosavadních čtyř utkání získali pouhé 3 body, ale s herním projevem našeho mužstva jsme relativně spokojeni. Hrajeme to, na co máme a kluci svou pílí zápas co zápas přidávají něco navíc.

Určitě jsme chtěli navázat na náš velmi dobrý výkon z minulého týdne, ale to se bohužel nestalo. Odehráli jsme hodně podprůměrné utkání ve kterém jsme soupeři podlehli 1:2.

Od samého začátku působila naše obranná čtveřice velice nejistým dojmem a tak logickým vyústěním byl první gól v naší síti. V 8.min jsme na naší pravé straně nechali hodně místa hostujícímu útočníkovi, a ten se dostal k zakončení. Brankář jeho střelu sice vyrazil, ale lehká dorážka skončila v naší síti 0:1. I v dalších minutách jsme se dopouštěli velkého množství individuálních chyb a tak jen díky našemu brankáři byl rozdíl ve skóre pouze jednobrankový.

Poločasový rozbor proběhl v klidu, řekli jsme si o chybách, ale především jsme se snažili hráče psychicky zvednout. Jak se ale následně ukázalo, tak se nám to příliš nepovedlo a druhý poločas probíhal v duchu toho prvního. Přesto se nám v 66.min podařilo vyrovnat. Po nacvičeném signálu ze standardní situace se do dobré příležitosti dostal Kopta, který byl ale v pokutovém území zastaven nedovoleně a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Kuba Kočí 1:1.  Přestože by utkání, které mělo oboustranně slabší úroveň, slušela remíza, tak sedm minut před koncem se dostal soupeř ke střele ze střední vzdálenosti a velmi povedenou ranou rozhodl o vítězství hostujícího týmu  v poměru 1:2.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „z utkání jsem hodně zklamaný. Bohužel jsme nedokázali navázat na naše výkony z minulých kol a odehráli jsme asi dosud nejhorší utkání této sezóny. Kladné hodnocení si tentokrát zaslouží pouze Kuba Kočí, brankář Orlich a od 20.min ještě Filip Kopta. Ostatní hráči odehráli zápas pod své možnosti. Ukázalo se, že absence Kuby Hosnédla byla pro nás daleko citelnější, než jsme předpokládali. Velkým zklamáním byl pro mě výkon Petra Součka, kterému utkání absolutně nevyšlo. Přestože si myslím, že soupeř nebyl lepší než my, tak v tomto utkání jsme si žádné body nezasloužili.“

 

Sestava:  Orlich L. - Mohyla J., Souček P., Kopta F., Urban J. - Štěpánek L. (46‘ Konečný P.), Rublič A., Ševčík J. - Schiffler M. (40‘ Polák L.), Kočí J., Ševčík O.

 

Branky:  66‘ Kočí J. (P)

Asistence: --

ŽK:  40‘ Ševčík J., 80‘ Ševčík O.

Rozhodčí: Waltr R. - Prosr T., Novotný V.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem