KP MD 8.kolo: Graffin Vlašim – TJ Kunice

z utkání Graffin Vlašim - TJ KuniceGraffin Vlašim – TJ Kunice 3:0 (1:0)

Utkání 8.kola jsme odehráli ve Vlašimi na přírodní trávě v areálu Na Lukách.  Přestože byl domácí tým favoritem tohoto utkání, tak my jsme chtěli zopakovat hru, kterou jsme se prezentovali minulý týden proti  Rakovníku, ale to se nám bohužel nepodařilo a kvalitnímu soupeři jsme podlehli 3:0 a tak všechny tři body zůstaly po zásluze ve Vlašimi.

V úvodní půlhodině se hrálo oboustranně opatrné utkání a ani jedno mužstvo si žádnou vyloženou šanci nevypracovalo. Až ve 30.min se po zmatku před domácí brankou dostal k zakončení Kuba Hosnedl, ale zablokovaná střela skončila pouze rohovým kopem. Naopak domácí se z následného protiútoku ujali vedení 1:0.

Ve druhém poločase měli mírně navrch domácí, kteří hru kontrolovali, vyjma dvou standardních situací nám téměř nic nedovolili, naopak oni se stále častěji dostávali do zakončení. Velkou šanci měli ve 47.min, ale sólo domácího hráče zlikvidoval náš brankář Matyáš Franta.  Naděje na slušný výsledek jsme ale drželi pouze do 65.min, kdy domácí dvěma slepenými góly v rozmezí dvou minut rozhodli o svém vítězství 3:0.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „bezprostředně po utkání jsem byl z výkonu svých svěřenců hodně zklamaný, neboť vím, že máme navíc a domácím jsme zisk všech tří bodů značně ulehčili. Na druhou stranu žádný extra propadák to nebyl, hráči se snažili, ale to dnes to prostě nestačilo. Náš herní projev byl hodně podobný jako tomu v domácím utkání s Mnichovým Hradištěm, kde chyběl Kuba Hosnedl a mi jsme si s jeho absencí nedokázali poradit. Dnes sice Kuba byl, ale i jeho výkon byl hodně pod své možnosti a i to se zřejmě projevilo na naší celkové hře. Naopak milým překvapením byl pro mě výkon našeho brankáře Matyáše Franty, který nám vypomohl z žákovské kategorie a svůj premiérový start v dorostenecké kategorii zvládl s velkým přehledem.

Jediným stinným momentem je tak opět hrací čas utkání. Rozhodčí tentokrát zkrátili zápas o 7 minut. Bohužel tento nešvar se opakuje pořád dokola, kdy zápasy ml.dorostu jsou záměrně ukončovány dříve. Zdali je tím hlavním důvodem to, že rozhodčí spěchají na jiný zápas a nebo fakt, že o vítězi utkání je již rozhodnuto, je v konečném důsledku úplně jedno.“

 

Sestava:  Franta M. – Mohyla J., Souček P., Kopta F., Urban J. – Rublič A., Hosnedl J., Ševčík J. – Schiffler M. (46‘ Ševčík O.), Polák L., Konečný P.

 

Branky: --

Asistence: --

ŽK: --

Rozhodčí: Garaja M.(ml.) – Macháček M., Špička D.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem