KP MD 11.kolo: TJ Tatran Sedlčany – TJ Kunice

foto ze zápasu Tatran Sedlčany - TJ KuniceTJ Tatran Sedlčany – TJ Kunice 0:2 (0:1)

Náročný víkend zakončili mladší dorostenci nedělním zápasem v Sedlčanech. Na hřišti bychom jen těžko hledali hráče, který by neměl v nohách jedno sobotní utkání. Navíc ze zdravotních důvodů nám chybělo hned několik opor a tak jsme byli rádi, že nás doplnili dva spoluhráči z kategorie starších žáků, a do Sedlčan jsme tak mohli odjet alespoň s 12 lidmi.

Je nutné přiznat, že od úvodních minut až do závěrečného hvizdu byli domácí lepším týmem. Oproti nám byly nejen starší, ale především fyzicky daleko vyspělejší a o to je naše vítězství cennější.

V prvním poločase si domácí vytvořili několik příležitostí, ale chyběla jim trochu přesnost a kvalita v zakončení. Ve 21.min jsme podnikli jeden z mála rychlých protiútoků, Honza Ševčík poslal pěknou průnikovou přihrávku na svého bratra Ondru a ten na dvakrát překonal domácího brankáře 0:1. Následující minutu mohlo být vyrovnáno, ale brankář Orlich se blýskl parádním zákrokem a míč vytěsnil na roh.

Ani ve druhém poločase se obraz hry nějak zásadně nezměnil. Domácí byli sice lepší, v některých fázích zápasu nás výrazně přehrávali, ale v naprosté většině si nedokázali poradit s naší velmi dobře organizovanou obranou a tak si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. V závěru utkání, když už jsme pomalu začínali věřit, že by to mohlo vyjít, tak se v 78.min dostal k zakončení Luboš Polák, domácí gólman jeho střelu jen vyrazil a Petr Konečný rozhodl o našem vítězství 0:2.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „někdy dokáže být fotbal krutý, jindy zase krásný. My dnes měli možnost poznat tu příjemnější variantu. Odehráli jsme velmi dobré utkání a porazili jsme, dle mého názoru, dosud nejlepší tým soutěže. Každý hráč dnes předvedl výkon na hranici svých možností a všem za to patří velké poděkování.“

 

 

Sestava:  Orlich L. – Štěpánek L., Hosnedl J., Urban J., Ševčík J. – Pivoňka D. (59‘ Schiffler M.), Rublič A., Šticha J. – Konečný P., Polák L., Ševčík O.

 

Góly: 21‘ Ševčík O., 78‘ Konečný P.

Asistence: Ševčík J., Polák L.

ŽK:  --

Rozhodčí: Burian M. – Vosolsobě L., Svoboda J.

Trenéři: Rublič L., Jiroušek R.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem