KP MD 12.kolo: TJ Kunice – FK Hořovicko

foto ze zápasu TJ Kunice – FK HořovickoTJ Kunice – FK Hořovicko 0:3 (0:1)

Poprvé v letošní sezóně jsme měli možnost odehrát domácí mistrovské utkání na hlavním hřišti a o to víc nás mrzí, že jsme se prezentovali výkonem, kterému chyběla nejen fotbalová kvalita, ale především nasazení a bojovnost. Ve 13.min jsme šli do přečíslení dva na jednoho, ale místo toho, abychom ohrozili branku soupeře, tak po nepřesné přihrávce na paty následoval velmi rychlý protiútok a z vedoucího gólu se tak radovali hosté 0:1.

Blízko vyrovnání jsme byli ve 22.min, Honza Ševčík nacentroval míč do vápna, Kočí ho lehce přizvedl hlavou a ve vyložené šanci se ocitl Kuba Hosnedl, ale hostujícího brankáře nepřekonal.

Ve druhém poločase se naše hra sice o trochu zlepšila, přesto jsme ale měli hráčům stále co vytýkat. Je pravda, že jsme si vytvořili několik gólových příležitostí, ale bohužel jsme žádnou šanci nedokázali přetavit ve vyrovnávací gól. V 56.min jsme po individuální chybě umožnili soupeři zahrávat rohový kop a ten nás za to hlavou potrestal 0:2. O tři minuty později si slabší chvilku vybral náš brankář a hosté upravili na konečných 0:3. Na výsledku už nic nezměnila ani vyložená šance Máry Schifflera, který vystihl chybnou rozehrávku hořovického gólmana, ale ani on netrefil zcela odkrytou branku.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „na rozdíl od minulého týdne, kdy jsme v Sedlčanech odehráli velmi dobré utkání, tak tentokrát jsme v domácím prostředí totálně selhali. Naší hře chyběla jednak bojovnost a nasazení, ale mimo to byly k vidění i taktické chyby, kdy záloha hrála hodně hluboko a soupeř tak měl hodně času a prostoru ve středu hřiště, navíc někteří hráči se dopouštěli nezvykle velkého množství individuálních chyb. V konečném důsledku to bylo nevydařené utkání, ve kterém jsme si nezasloužili bodovat.“

 

Sestava: Orlich L. – Štěpánek L., Souček P., Mohyla J., Urban J. – Rublič A. (56‘ Konečný P.), Hosnedl J., Ševčík J. – Kočí J., Polák L., Ševčík O. (56‘ Schiffler M.)

 

Góly: --

Asistence: --

ŽK/ČK: --

Rozhodčí: Kvasnička V. – Drábek T., Prosr T.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem