KP MD 13.kolo: Spartak Příbram – TJ Kunice

Foto ze zápasu Spartak Příbram - TJ KuniceSpartak Příbram – TJ Kunice 2:2 (1:1)

Zápas 13.kola jsme odehráli v hezkém sportovním areálu Spartaku Příbram. Hrálo se za nepříznivého počasí, kdy střídavě pršelo a po celou dobu utkání foukal studený vítr. Domácí tým se nacházel v tabulce o dvě příčky před námi a doposud získal o pouhé tři body více a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání.

Od úvodních minut jsme byli sice mírně aktivnější směrem dopředu, ale současně jsme se dopouštěli zbytečných chyb v obranné fázi a tak se hra přelévala od jedné branky k druhé. V 6.min se po levé straně prosadil Petr Konečný, a jeho střílenou přihrávku dokázal zužitkovat Ondra Ševčík a vedli jsme 0:1. Ve 13.min jsme dvakrát za sebou nedokázali odehrát relativně jednoduchý balón a domácí hráč se parádně trefil k pravé tyči 1:1. Ve zbývající části první půle jsme si vypracovali ještě nejméně dvě vyložené gólové příležitosti, ale o osudu té první rozhodl verdikt pomezního rozhodčího, který viděl ofsajd a tu druhou ze 37.min jsme nevyřešili správně.

Ve druhém poločasu jsme se daleko častěji dostávali k zakončení, ale naše střelecké pokusy často mířily mimo branku. Naopak soupeř nám dal lekci z produktivity a z ojedinělého protiútoku v 56.min otočil výsledek utkání na 2:1. Tento gól nás ještě více probudil a na hráčích bylo jasně vidět, že v Příbrami nechtějí prohrát. Hnacím motorem našeho týmu byl Kuba Kočí, který se opakovaně pokoušel ohrozit branku domácích a právě jeho střelu ze 67.min brankář pouze vyrazil a Petr Konečný z dorážky vyrovnal na 2:2. V závěru utkání jsme měli ještě několik velkých příležitostí, ale vítězný gól už jsme dát nestihli.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „hra směrem dopředu nebyla úplně špatná, dokázali jsme si vytvořit několik velmi dobrých šancí, ale v obranné fázi nás srážely zbytečné individuální chyby a soupeř se tak poměrně lacino dostával do nebezpečného zakončení. Ve druhém poločase jsme soupeře herně přehrávali, měli více šancí, ale gólově jsme se dokázali prosadit pouze jednou, stejně jako náš soupeř a tak utkání skončilo nerozhodným výsledkem 2:2. Přesto si troufám tvrdit, že s bodem budou více spokojení domácí.“

 

 

Sestava:  Orlich L. - Mohyla J. (41‘ Kopta F.), Souček P., Urban J., Ševčík J. – Rublič A.(62‘ Štěpánek L.), Hosnedl J., Kočí J. – Konečný P., Polák L., Ševčík O.

 

Góly: 6‘ Ševčík O., 67‘ Konečný P.

Asistence: Konečný P., Kočí J.

ŽK/ČK:

Rozhodčí: Barek J. – Vosolsobě L., Marek E.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem