KP MD 23.kolo: TJ Kunice – FC Graffin Vlašim

foto ze zápasu TJ Kunice – FC Graffin VlašimTJ Kunice – FC Graffin Vlašim 0:0 (0:0)

O posledním dubnovém víkendu jsme v domácím prostředí hostili třetí tým tabulky FC Graffin Vlašim. Vzhledem k tomu, že doma hráli nejen mužstva mládeže, ale i oba týmy dospělých, tak se obě utkání dorostu logicky hrála na horním hřišti. Přestože jsme nepodali dobrý  výkon a většina hráčů hrála pod své možnosti, tak jsme do tabulky získali bod za bezbrankovou remízu 0:0. 

V prvním poločase se hrálo utkání, které pro diváka moc pohledné nebylo. Herní projev obou týmu byl spíše podprůměrný a tak jediné co stojí za zmínku jsou dvě až tři gólové šance soupeře, které ale náš brankář buď vyrazil a nebo ve dvou případech směřovaly jeho střelecké pokusy mimo. My jsme sice v prvním poločase zahrávaly 6 rohových kopů a 2 standardní situace, ale ani v jednom případě jsou soupeřovu branku nijak vážněji neohrozili.

Druhý poločas žádnou podstatnou změnu nepřinesl. My jsme pokračovali v matném výkonu a z fotbalového hlediska jsme hrstku přihlížejících moc nenadchli. Soupeř ve druhém poločase získal postupně herní převahu a opět si vypracoval nejméně tři vyložené šance, které ale trestuhodně zahodil. Paradoxně jsme mohli utkání vyhrát, neboť v 73.min měl velkou šanci Petr Bělohoubek, ale trefil pouze tyč vlašimské branky a v předposlední minutě zahrával Hosnedl VPK, ale hostující brankář jeho nebezpečnou střelu na zadní tyč vyrazil. V utkání tak diváci žádný gól neviděli.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „když vám skalní fanoušek po zápase podává ruku a gratuluje vám k výsledku se slovy, „zaplať Pánbůh za bod, ale bylo to snad nejhorší utkání, co jste letos hráli“, tak to asi vystihuje skutečné pocity z nevydařeného utkání. Nemohu říct, že by hráči zápas odflákli, nebo že by měli špatný přístup, prostě jsme tento zápas nezvládli po fotbalové stránce. Na úzkém hřišti jsme nedokázali hru roztáhnout, sami jsme si zavírali možnosti při přechodu do útočné fáze a výsledkem bylo hodně nakopávaných míčů a mnoho ztrát. Každopádně s remízou asi nebude spokojen ani náš soupeř, který taky nepředvedl žádnou fotbalovou parádu, ale na rozdíl od nás ještě navíc zazdil několik tutovek.

 

 

Sestava:  Orlich L. – Schiffler M., Mohyla J., Strnad F., Ševčík J. – Rublič A., Urban J., Hosnedl J. – Bělohoubek P., Polák L. (41‘ Richtr T.), Ševčík O. (62‘ Konečný P.)

 

Góly: --

Asistence:  --

ŽK/ČK: --

Rozhodčí: Prosr T. – Chrudimský J., Novotný V.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem