KP MD 26.kolo: TJ Kunice – TJ Tatran Sedlčany

foto ze zápasu TJ Kunice - Tatran SedlčanyTJ Kunice  – TJ Tatran Sedlčany 2:0 (2:0)

Domácí utkání s Tatranem Sedlčany se odehrálo na horním tréninkovém hřišti, což bohužel poněkud kazilo celkový dojem z jinak vydařeného utkání, ve kterém jsme třetí tým tabulky porazili 2:0.  Do první gólové šance se dostal Ondra Ševčík, ale v pokutovém území ho zastavil hostující obránce hodně na hraně regulérnosti, ovšem hlavní rozhodčí pokutový kop nenařídil.

Soupeř si na svou první šanci musel počkat do 20.min, kdy se prosadil po pravé straně a po zpětné nahrávce před branku měl velkou příležitost, ale našim hráčům se podařilo střelu do odkryté brány zablokovat. Skóre se poprvé měnilo ve 23.min, kdy ze střední vzdálenosti vystřelil Kuba Kočí, hostující brankář jeho střelu neudržel a míč s trochou štěstí skončil v sedlčanské brance 1:0. O deset minut později  vybojoval Petr Konečný zdánlivě ztracený míč u rohového praporku a následný centr posadil přímo na hlavu Honzy Ševčíka, který v krátkém sledu zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase jsme postupně získávali herní převahu a s tím přicházely i gólové šance. Několikrát se nám povedlo prosadit se po levé straně, ale stejně jako v předešlých zápasech, i tentokrát nám chyběla věší kvalita v zakončení. Asi největší příležitost jsme promarnili v 55.min, když přihrávku Petra Konečného jsme nedokázali dopravit do zcela odkryté branky. Stejný výsledek měla i povedená střela Petra Součka, kterou ale hostující brankář vyrazil do tyče a míč na brankové čáře zastavil.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „zdánlivě to mohlo vypadat jako snadné utkání, ve kterém jsme brzo vedli o dva góly a tento náskok jsme si udrželi až do konce, ale je fakt, že soupeř měl svou kvalitu a bylo nutné hrát velmi zodpovědně až do konce. Právě zodpovědnost v defenzivní činnosti se začala v závěru utkání pomalu vytrácet, kdy jsme cítili že máme na dosah třetí gól a trochu jsme zapomínali bránit. Soupeř si vytvořil pár takových pološancí  a pokud by se mu povedlo skórovat, mohlo to být ještě hodně složité.

 

 

Sestava:  Orlich L. – Souček P., Mohyla J., Strnad F., Polák L. – Kočí J., Hosnedl J., Ševčík J. – Konečný P., Richtr T., Ševčík O. (60‘ Schiffler M.)

Nehrál: Rublič A.

 

Góly: Kočí J., Ševčík J.

Asistence:  Konečný P.

ŽK/ČK: --

Rozhodčí:  Bartůšek Z. – Velebil T., Malý M.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem