15.kolo KP MD: Kosmonosy - Kunice 4:0 (3:0)

Kosmonosy - Kunice 4:0 (3:0)

Do Kosmonos jsme odjížděli s velkým přáním uspět, neboť plný tříbodový zisk by nám zajistil velmi krásné druhé místo po celé podzimní části.

Bohužel tento zápas se nezařadí mezi ty, na které budeme rádi vzpomínat. Rozhodně jsme nepodali takový výkon, abychom si vítězství zasloužili.

V prvním poločase jsme zaostávali v osobních soubojích a vůbec se nám nedařilo překonat dobře fungující obranu domácích. Ovšem kritický zlom v zápase nastal v rozmezí mezi 29. až 36. minutou. Nejprve se nepovedla rozehrávka našemu Drábkovi a soupeř nabídnuté šance využil 1:0. Hned v zápětí jsme nedokázali odkopnout míč po rohovém kopu a domácí své vedení navýšili na 2:0. Třetí gól přišel z kopaček rychlonohého obránce, který se přehnal přes tři naše hráče a upravil poločasový výsledek na 3:0.

I přes tento nepříznivý stav jsme věřili, že je v našich silách uspět. Do druhého poločasu jsme vystřídali tři nové hráče a pokusili se o „nemožné“. Náš herní projev se sice výrazně zlepšil, vytvořili jsme si několik šancí, ale v koncovce nám chybělo více klidu a tak se nám tíženou branku vstřelit nepodařilo. Naopak čtvrt hodiny před koncem využil soupeř naší otevřené obrany a upravil na konečných 4:0.

 

Sestava: Karlík J. – Tůma A., Drábek J., Hradecký T. (41‘ Příhoda P.), Richter L. (41‘ Řezníček P.) – Brožek M. (41‘ Šíma O.), Tůma F., Buček R., Mlynář V. – Chalupník M., Procházka Š. (62‘ Chlubna P.)

 

Góly: --

ŽK: --

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem