přát.utkání MD: ABC Bráník - Kunice 2:4 (0:3)

ABC Bráník - Kunice 2:4 (0:3)

Týden po skončení podzimní části mistrovské soutěže jsme sehráli přátelské utkání s celkem ABC Bráník, který je účastníkem Pražského přeboru.

I když se jednalo pouze o přátelské utkání a naší snahou bylo dát prostor především těm  hráčům, kteří v mistrovské části hráli nejméně, tak přesto jsme chtěli odehrát kvalitní utkání.

Současně jsme chtěli vyzkoušet některé hráče na pro ně nezvyklých postech a tak zahajovací sestava některé hráče poněkud zaskočila.

Do utkání jsme ale vstoupili aktivně a velmi rychle jsme si vytvořili herní převahu. Hráli jsme disciplinovaně a hráči plnili to, co jsme si řekli. Ve 14.min se na levé straně uvolnil Šíma a jeho centrovaný míč tečoval před brankářem Chlubna. Brankář jeho střelu pouze vyrazil a Buček uklidil míč do prázdné brány 0:1.  Ve 20.min mohl přidat druhý gól Adam Tůma, ale jeho střelecký pokus mířil pouze do boční sítě.  Až po půlhodině hry si vytvořili první šanci i domácí Bráník, ale náš brankář včasným vyběhnutím udržel čisté konto. O minutu později se opět prosadil Šíma a z úhlu prostřelil domácího brankáře a zvýšil na 0:2. Těsně před odchodem do kabin ještě využil své rychlosti Adam Tůma a jeho únik po levé straně zakončil krásným gólem na zadní tyč 0:3.

Do druhého poločasu nastoupila nová útočná dvojice Řezníček, Chalupník a stačila jim pouhá minuta k tomu, aby po vzájemné spolupráci rozvlnili domácí síť počtvrté 0:4.  Bohužel vysoké vedení nás zřejmě uspokojilo a  postupně se z naší hry začala vytrácet kvalita. Soupeř toho využil, hru vyrovnal a vytvořil si několik příležitostí ke skórování. V 62.min snížil na 1:4 a v samotném závěru pak z pokutového kopu přidal druhý gól a uzavřel na konečných 2:4.

Utkání svůj účel zcela splnilo, velmi mě potěšil výkon Adama Tůmy na kraji zálohy a současně odehrál i solidní utkání Pavel Chlubna v útoku. Převaha v prvním poločase byla dána mimo jiné díky velmi dobrému pohybu našich středních záložníků. Jediné co mě zklamalo, že jsme nedokázali udržet soustředěnost po celých 80 minut a druhý poločas jsme značně polevili.

 

Sestava: Lomoz J.  – Mlynář V., Drábek J., Hradecký T., Brožek M.  -  Tůma A., Tůma F., Buček R., Zaal J. -  Chlubna P., Šíma O.

Střídali: Chalupník M., Řezníček P., Procházka Š.

 

Góly: Buček R., Šíma O., Tůma A., Chalupník M.

Asistence: Šíma O., Chlubna P., Buček R., Řezníček P.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem