přípravný zápas MD: Kunice - FCS Libuš

V prvním utkání zimní přípravy jsme se utkali s divizním soupeřem FCS Libuš. I přestože jsme prohráli vysoko 0:4, tak můžeme být s předvedeným výkonem relativně spokojeni.

Museli jsme se obejít bez několika našich opor a tak jsme mužstvo doplnili o dva hráče ze starších žáků a jak Petr Klíma, tak Martin Šach podali velmi dobrý výkon.

Hrálo se poměrně vyrovnané utkání, ve kterém se sice soupeř dostával častěji k zakončení ale výrazný rozdíl byl v produktivitě. My jsme si sice vytvořili několik velmi dobrých příležitostí, ale skórovat se nám nepodařilo, naopak soupeř se prosadil poprvé ve 24.min a ujal se vedení 0:1. Druhý gól přidal po změně stran  v 53.min a upravil na 0:2. Poněkud pokažený dojem z utkání přinesla 71. a 73 minuta, kdy jsme obdrželi dva slepené góly a oba byly z kategorie těch lacinějších.

I přestože soupeř zvítězil zaslouženě, tak z našeho pohledu utkání splnilo očekávání a my můžeme být spokojeni.

Sestava: Šach M. – Richter L., Drábek J., Hradecký T., Mlynář V. – Zaal J., Buček R., Klíma P. – Procházka Š., Chalupník M., Řezníček P.

Střídal: Brožek M.

(v utkání střídali takřka všichni hráči a každý odehrál nejméně 80 minut, hrálo se 2x45 min);