přípravný zápas MD: Sp.Příbram - Kunice

Mladší dorost prohrál i své druhém letošním utkání, tentokrát jsme nestačili na našeho soupeře z Krajského přeboru Spartak Příbram. Utkání se hrálo za krásného až „jarního“ počasí na velmi pěkném a velkém hřišti v Příbrami.

V prvním poločase jsme volili až příliš zpětných nahrávek a sami jsme se tak dostávali do složitých situací v těsné blízkosti naší brány. Naopak soupeř nás velmi rychle napadal a komplikoval tak naší rozehrávku.  Většina prvního poločasu se tak odehrála na naší polovině. Domácí se dostali i párkrát k nebezpečnému zakončení, ale Martin Šach předvedl několik solidních zákroků a míč za svá záda nepustil.

V úvodu druhého poločasu padl jediný gól utkání. Na pravé straně se prosadil domácí útočník a střelou na zadní tyč otevřel skóre 1:0. V následujících minutách se naše hra postupně zlepšovala a zejména v poslední čtvrthodině jsme svého soupeře přehrávali. Bohužel se nám nepodařilo proměnit ani jednu z celé řady šancí a tak jsme odjížděli z Příbrami s prázdnou.

I přes prohru hodnotím utkání jako velmi přínosné, které splnilo svůj účel.

 

Sestava: Šach M. – Klíma P., Drábek J., Hradecký T., Richter L. – Tůma A., J.S., Tůma F., Regentík M. – Zaal J., Procházka Š.
Střídal: 20‘ Mlynář (Regentík M. – pro zranění)

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem