přípravný zápas MD: Kunice - Brandýs n.L.

Mladší dorostenci nezvládli ani své třetí přípravné utkání a tentokrát jsme nestačili na divizní FK Brandýs-Boleslav. Hrálo se fyzicky velmi náročné utkání plné důrazných osobních soubojů. V úvodních minutách nás soupeř zaskočil velmi důraznou hrou a vytvořil si několik nebezpečných příležitostí. Přesto jsme to byli právě my, kdo první otevřel gólový účet. V 5.min zahrával Richter VPK a místo centru zatočil míč k bližší tyči a bylo to 1:0. 

Postupně jsme přidávali na důrazu a snažili se vyrovnat s fyzicky vyspělejším soupeřem. V zápase bylo k vidění několik velmi pěkných fotbalových momentů a to jak  podání našeho soupeře, tak především z kopaček našich hráčů. Bohužel ještě do přestávky hosté otočili vývoj utkání a ujali se vedení 1:2.

Druhý poločas pokračoval v podobném duchu.  Nicméně soupeř měl přeci jen o něco více příležitostí ke vstřelení branky, což se mu taky nakonec povedlo a v závěrečné čtvrthodině přidal další dva góly a upravil na konečných 1:4.

 

Sestava:

Lomoz J.  – Richter L., Drábek J., Hradecký T., Mlynář V., Klíma P. – Brožek M., Tůma F., Tůma A. – Zaal J., Procházka Š.

Střídali:  Regentík M., Chlubna P. Buček R.

 

Góly: Richter L.
Asistence: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem