přípravný zápas: Kunice - AFK Podolí

Kunice – AFK Podolí    2:8  (1:5)

Velkou ostudu jsme si uřízli ve středu 9.2 v přípravném utkání s AFK Podolí. Hrálo se na velmi úzkém, školním hřišti na Praze 4. Jednalo se o první utkání po skončení náročné kondiční přípravy.  Bohužel v zápase jsme absolutně propadli a podali jeden z nejhorších týmových výkonů za celou dobu existence tohoto mužstva. V zápase jsme chtěli jen útočit a úplně jsme zapomněli na zodpovědnost při plnění obranných povinností. Navíc nás soupeř poměrně jasně přehrál po technické stránce, kdy na rozdíl od nás dokázal na úzkém hřišti udržet míč pod kontrolou a tak se velice snadno dostával do vyložených brankových příležitostí. V zápase jsme sice vedli 1:0, ale pak už to byl jen koncert v podání sebevědomých hráčů soupeře.

Jednalo se o naprosto nevydařené utkání a věřme, že se dokážeme z našich chyb poučit a už se něco podobného nebude nikdy opakovat.

 

 

Sestava:  Šach M. – Mlynář V., Drábek J., Richter L. – Klíma P., Buček R., Tůma F.,  Řezníček P. – Procházka Š., Chalupník M., Zaal J.

Střídali: Hradecký T., Regentík M., Brožek M.

 

Góly: Klíma P., Procházka Š.

Asistence: Procházka Š., Buček R.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem