přípravný zápas: Graffin Vlašim - Kunice

Graffin Vlašim – Kunice   3:1 (0:1)

V neděli jsme chtěli odčinit naprosto nepovedené středeční utkání, čemuž odpovídala i příprava na zápas. Bohužel jsme se museli vyrovnat i s neúčastí některých hráčů a zejména jsme měli velký problémem na postu brankáře. Nakonec jsme museli vzít za vděk výpomoc od Petra Hofty, který zaskočil mezi naše tyče.

Bohužel jsme utkání nezvládli výsledkově, ale s předvedenou hrou můžeme být spokojeni. Hráči od samého začátku zodpovědně plnili taktické pokyny a diviznímu soupeři jsme byli naprosto rovnocenným soupeřem. V 5.min po chytrém sklepnutí mířil Filip Tůma pouze do břevna vlašimské brány. O čtvrt hodiny později měl soupeř jedinou šanci prvního poločasu a tu bravurním zákrokem zlikvidoval náš brankář. Ještě do poločasu jsme se ujali vedení, VPK zahrával Petr Příhoda a Skála hlavou skóroval 0:1.

 

I po většinu druhého poločasu jsme měli důvod ke spokojenosti a více než 20 minut jsme soupeře téměř k ničemu nebezpečnému nepustili. Až v poslední čtvrthodině následovaly dvě hrubé chyby  v zajištění našich obránců a soupeř toho dokonale využil a otočil vývoj utkání na 2:1. V zápětí ještě chyboval náš brankář, kdy nepovedeným výkopem daroval soupeři třetí gól a tak jsme v rozmezí cca 5 minut zcela ztratili dobře rozehraný zápas. 

Výsledek utkání nás určitě mrzí, ale zlepšená hra může být dobrým základem, na čem bychom mohli stavět i v budoucích zápasech.

 

Sestava:  Hofta P. – Tůma A., Drábek J., Hradecký T., Příhoda P., Richter L. – Klíma P., Tůma F., Skála M. – Procházka Š., Zaal J.

Střídali: Brožek M., Chlubna P., Mlynář V.

 

Góly:  Skála M.

Asistence: Příhoda P.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem