přípravný zápas: Kunice - Ml.Vožice

Kunice – Mladá Vožice 3:2 (1:1)

Po propadáku s AFK Podolí jsme chtěli navázat na zlepšený výkon ve Vlašimi a už konečně získat první letošní body. Soupeřem nám byl účastník Krajského přeboru Jihočeského kraje tým Mladé Vožice, který se ovšem potýkal s personálními problémy a tak doplnil svůj kolektiv o některé hráče ze SD.

Hrál se vyrovnaný fotbal poměrně slušné úrovně. Bohužel hned v 8.min byl nedovoleným způsobem zastaven náš Buček a zápas pro něj předčasně skončil. Věřme, že léčba zranění nebude trvat příliš dlouho. Jeho post tak zaujal Štěpán Procházka a po cca 10 minutách na hřišti otevřel technickou střelou gólový účet 1:0. Rozhodčí nám dopřál a první poločas nechal plynout celých 45 min a právě poslední 45.min pro nás byla osudná, kdy jsme nedokázali včas pokrýt prostor před naší bránou a soupeř vyrovnal na 1:1.

 

Ve druhém poločase se jsme pomalu získávali herní převahu, která s postupem času sílila. V 51.min se dostal za záda vožické obrany nový hráč na hřišti Klíma a vrátil našemu týmu vedení 2:1. V 59.min se hostující útočník prosadil přes našeho obránce a Tomáš Hradecký si pomohl ve vápně nedovoleným způsobem a tak se kopala penalta 2:2.

V závěru utkání se naši hráči daleko lépe pohybovali a stále častěji jsme ohrožovali branku soupeře. Zasloužený vítězný gól vsítil pět minut před koncem Michal Skála a rozhodl tak o našem prvním letošním vítězství 3:2.

 

Sestava:  Karlík J.  -  Tůma A., Drábek J., Hradecký T., Regentík M., Chlubna P.  -  Skála M., Tůma F., Buček R.  – Chalupník M., Procházka Š.

Střídali: Mlynář V., Klíma P., Procházka Š.

 

Góly: Procházka Š., Klíma P., Skála M.

Asistence:--

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem