přípravný zápas: Sezimovo Ústí - Kunice

Spartak MAS Sezimovo Ústí – FK Kunice 3:3 (2:0)

V prvním poločase byl soupeř lepším týmem. Hráči domácích podstatně více běhali a tak měli k míči vždy o krok dřív než my. Velice nepříjemné bylo jejich aktivní napadání a tak nás nutili k chybám. Logickým vyústěním byly dva obdržené góly v naší síti a zasloužené vedení domácích 2:0.

Do druhého poločasu jsme udělali několik změn v rozestavení hráčů a částečně jsme zlepšili i pohyb. Naopak soupeř již nebyl tak agresivní a tak nejen že se hra vyrovnala, ale navíc jsme se daleko častěji dostávali k zakončení. Nejprve prostrčil Hradecký hezkou nahrávku na rozběhnutého Skálu a ten potvrdil skvělou střeleckou formu a snížil na 2:1.

Za necelých deset minut jsme dostali šanci zahrávat VPK a Procházka přesně posadil míč na hlavu Kuby Zaala a bylo to 2:2. Bohužel soupeř odpověděl velice rychle a po našem zaváhání prošel středem obrany a opět strhl vedení na svou stranu 3:2. Odměnou za náš zlepšený výkon ve druhém poločase byl další vyrovnávací gól, tentokrát z kopaček Petra Klímy, který z blízka uklidil centrovaný míč z rohového kopu 3:3.

Nutno přiznat, že v utkání jsme udělali celou řadu chyb a jen díky velmi dobrým zákrokům našeho brankáře jsme uhráli s kvalitním soupeřem dobrý výsledek.

 

Sestava: Karlík J.  -  Tůma A., Drábek J., Hradecký T., Richter L., Regentík M. – Brožek M., Tůma F., Zaal J. – Chalupník M., Skála M.

Střídali: Chlubna P., Procházka Š., Mlynář V., Klíma P.

 

Góly:  Skála M., Zaal J., Klíma P.
Asistence: 2x Procházka Š., Hradecký T.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem