přípravný zápas: Kunice - Dukla Praha

Kunice – Dukla Praha  1:6  (1:0)

Mladší dorost odehrál zápas dvou naprosto rozdílných poločasů. V první půli jsme předvedli výkon, který se zcela shodoval s našimi představami a bylo to jednoznačně naše nejlepší vystoupení ze všech dosavadních zápasů celé zimní přípravy. Hráči aktivně napadali svého soupeře, obrana se správně posouvala a vykrývala nebezpečné prostory. Velmi kvalitní soupeř se tak jen s obtížemi dostával do šancí a když už si nějakou gólovou příležitost vypracoval, tak narazil na výborně chytajícího Karlíka a tak jsme v prvním poločase žádný gól neobdrželi. Naopak jednu z našich šancí proměnil v samotném závěru Ondra Šíma a tak jsme odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením 1:0.

 

Bohužel ve druhém poločase jsme již nevydrželi tak vysoké tempo a někteří klíčový hráči, především ze záložní řady, ubrali na pohybu a soupeřovi šance tak začaly pomalu přibývat. Přibližně po 15.min hry jsme celkem správně vystavili soupeře do ofsajdu, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá a tak přišel vyrovnávací gól na 1:1. S postupem času rostla převaha soupeře ve středu hřiště a tak se hosté z Dukly ujali cca 20.min před koncem vedení 1:2. Naši hráči ještě cítili šanci na solidní výsledek a tak mysleli daleko více na ofenzívu, ale to byla voda  na mlýn pro soupeře, který posledních 15 min změnil v neskutečnou exhibici a za pouhých 15 min nám nastřílel pět gólů a uzavřel tak skóre na potupných 1:6.

 

Sestava: Karlík J. – Chlubna P., Tůma A., Příhoda P., Richter L. – Hradecký T. – Klíma P., Procházka Š., Skála M., Zaal J. – Chalupník M.

Střídali: Drábek J., Mlynář V., Šíma O.

 

Góly: Šíma O.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem