přípravný zápas: Kunice - Aritma Praha

MD:   Kunice – Aritma Praha  5:2 (2:1)

Generálku před prvním mistrovským utkáním jsme sehráli na hřišti v Újezdě s účastníkem pražského přeboru s Aritmou Praha. Bohužel v závěru přípravy se potýkáme s velkou nemocností a nebýt výpomoci z žákovské kategorie, tak jsme toto utkání ani neodehráli.

Do utkání jsme sice vstoupili aktivně a s chutí, ale už po 10.min hry si nerozuměli Vašek Mlynář s naším brankářem a hosté toho využili a ujali se vedení 0:1. Výraznou herní převahu jsme si ale vytvořili až ve druhé části prvního poločasu. Nejprve David Zoubek poslal do šance Klímu, ale ten trefil pouze tyč. O tři minuty později vymyslel obdobnou nahrávku Buček pro Chalupníka a bylo to 1:1. Pak se do obrovské šance dostal Buček, ale hostující brankář předvedl neskutečný zákrok a vytěsnil míč na roh. Ve 36.min napřáhl ke krásné střele ze střední vzdálenosti Klíma, ale jeho pokus mířil opět pouze do břevna. Vedení jsme se ujali až těsně před poločasem, kdy se z otočky trefil opět Chalupník 2:1

Druhý poločas jsme začali v podobném duchu, jako jsme zvládli závěr první části a po čtyřech minutách se do šance dostal Klíma, ale místo střely překvapivě poslal zpětnou nahrávku na Chalupníka a ten třetím gólem zkompletoval čistý hattrick 3:1. Velkou šanci měl o chvilku později Michal Skála, ale soupeřův brankář čaroval a míč za svá záda nepustil. V 64.min jsme nedokázali soupeři zabránit v rychlém přechodu do útoku a ten po samostatném sólu snížil na 3:2. Hned v zápětí nám mohl vrátit dvoubrankové vedení Řezníček, ale ve vyložené šanci, kdy obešel i brankáře, trefil pouze tyč poloprázdné brány. To se povedlo až deset minut před koncem Kubovi Kočímu, který technickým lobem zamířil přesně do šibenice 4:2. Na konečných 5:2 upravil dvě minuty před koncem David Zoubek, když dopravil odražený míč do soupeřovi brány.

 

Sestava:  Karlík J.  -  Mlynář V., Tůma A., Hradecký T., Richter L.  -  Klíma P., Buček R., Zoubek D., Kočí J. – Chalupník M., Řezníček P.

Střídali: Skála M., Zadražil A.

 

Góly: 3x Chalupník M., Kočí J., Zoubek D.

Asistence: 2x Buček R., Zoubek D., Klíma P., Chalupník M.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem