KP MD 16.kolo: Slaný - Kunice

Slaný – Kunice 2:7 (0:5)

Mladší dorost absolvoval kvalitní zimní přípravu, které se zúčastnila naprostá většina všech našich hráčů. Bohužel cca 14 dní před začátkem soutěže nás zasáhla vlna chřipkové epidemie a více jak dvě třetiny mužstva se potýkala s chřipkovým onemocněním. K prvnímu utkání jsme sice odjížděli již s většinou hráčů, ale po tréninkovém manku jsme měli k soupeři veliký respekt.

Do utkání jsme ale vstoupili aktivně a rychlým gólem jsme se uklidnili. Naopak soupeř působil velmi nedisciplinovaně a naše vítězství nám výrazně usnadnil. V 19.min zahrával rohový kop Buček a Příhoda z blízka otevřel skóre utkání 0:1. Ve 27.min ukázali hezkou souhru Šíma - Buček - Chalupník a poslední jmenovaný zvýšil na 0:2.  Ještě před odchodem do kabin se postupně trefili Chalupník, Příhoda a Šíma a skóre vyrostlo na příjemných 0:5.

 

Ve druhém poločase soupeř ponechal hru na tři útočníky a hrozil z nebezpečných brejků. Ve 46.min se dokázal po jednom z rychlých protiútoků prosadit a snížil na 1:5. V 52.min si ale hezky vyměnili míč Buček se Šímou a následovala kolmá přihrávka za obranu a šestý gól. V 62.min ještě jednou soupeř snížil 2:6, ale poslední slovo měl opět Chalupník, který dorazil Procházkovu střelu do odkryté brány a zkompletoval tak svůj hattrick.

 

Sestava:  Karlík J. – Tůma A., Drábek J., Příhoda P. (40‘ Chlubna P.), Hradecký T.  -  Procházka Š., Tůma F., Buček R. (61’Skála M.), Zaal J. – Chalupník M., Šíma O. (65‘ Klíma P.)

 

Góly:  3x Chalupník, 2x Šíma O., 2x Příhoda P.

Asistence: 3x Buček R., 2x Šíma O., 2x Procházka Š., Chalupník M.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem