KP MD 18.kolo: MFK Dobříš - Kunice

MFK Dobříš - Kunice 2:1 (0:0)

Ke svému druhému jarnímu utkání v mistrovské soutěži nastoupili i hráči mladšího dorostu. Na rozdíl od našich starších kolegů, dávalo postavení v tabulce větší naději na úspěch našemu týmu. V prvním poločase jsme měli hru jasně pod kontrolou a byli jsme to především my, kdo si vytvářel nebezpečné příležitosti. Největší šanci „spálil“ Štěpán Procházka, když po centru z pravé strany z blízka přehodil odkrytou bránu. Soupeř si vytvořil pouze jednu nebezpečnou příležitost, kterou ale ve 30.min poslal do boční sítě a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu 0:0.

 

Ve druhém poločase ještě více upadla herní kvalita a zápas toho moc pohledného nenabídl. Ve 45.min se navíc soupeř ujal vedení 1:0 a v 67.min jsme po individuální chybě sami nabídli soupeři dvoubrankové vedení 2:0. Okamžitě jsme hru přeskupili na tři útočníky a hned z první akce jsme snížili. Filip Tůma nahrával míč na Tomáše Hradeckého, ale ten velmi chytře pustil míč za sebe a Procházka šel sám na domácího brankáře upravil na 2:1. V poslední minutě ještě prošel Martin Chalupník středem hřiště přes tři hráče a dostal se až k zakončení a i když překonal domácího brankáře, tak těsně před brankovou čárou odkopl obránce míč do bezpečí.

 

„V utkání jsme nepodali dobrý výkon a i když jsme nebyli horším týmem, tak jsme si vyhrát nezasloužili. Divákům jsme nabídli pouze podprůměrné utkání, což mě mrzí daleko víc, než samotný výsledek“

 

Sestava: Karlík J. - Tůma A., Hradecký T., Drábek J., Richter L. (58‘ Klíma P.) - Procházka Š., Tůma F., Buček R., Chlubna P. (40‘Mlynář V.) - Chalupník M., Regentík M. (40‘ Zaal J., 79‘ Zadražil A.)

 

Gól: Procházka Š.

Asistence: Tůma F., Hradecký T.

ŽK: 32‘ Chalupník M.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem