KP MD 19.kolo: Kunice - ČLU Beroun

MD: Kunice - ČLU Beroun 1:3 (0:1)

Mladší dorost hostil v neděli dopoledne lídra tabulky tým ČLU Beroun. Všichni jsme měli ještě v živé paměti potupnou porážku z podzimního kola, kdy jsme Berounu podlehli vysoko 9:1. Zápas se odehrál na horním hřišti, kde bohužel kvalita hrací plochy nebyla ideální, což do značné míry ovlivnilo samotný průběh utkání.  Do zápasu jsme ale vstoupili aktivně a rozhodně jsme nebyli horším týmem. V 19.min se do dobré příležitosti dostal Buček, ale netrefil čistě míč a jeho střelecký pokus mířil hodně mimo.

Naopak v 28.min se poprvé v zápase dostal k nebezpečnému zakončení náš soupeř a hned se ujal vedení 0:1. Šest minut před koncem poločasu uviděl berounský hráč druhou žlutou kartu a hl.rozhodčí ho poslal předčasně do sprch.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s obrovským odhodláním zápas otočit, neboť jsme věřili, že je v našich silách získat všechny tři body. Hned ve 41.min jsme si vytvořili tlak před soupeřovou brankou a Bučkovu nahrávku nadvakrát dopravil do sítě Šíma 1:1. Nešťastný moment byl k vidění v 43.min. Lukáš Richter ve snaze vypíchnout míč zajel ve skluzu do souboje a i přestože hrál první balón, tak hráč soupeře se udeřil o zábradlí, které lemuje celé hřiště a rozhodčí ocenil tento zákrok žlutou kartou a vzhledem k tomu, že Lukáš již jednu měl, tak se poměr sil na hřišti vyrovnal. Nicméně náš tým pokračoval v tlaku a vytvářel si celou řadu brankových příležitostí. Ve 45.min měl na kopačkách vedoucí gól Martin Chalupník, ale jeho tečovaná střela skončila pouze na břevně berounské branky. O 8.min později měl ještě větší šanci Šíma, ale i jeho pokus se odrazil od břevna k brankové čáře. Třetí břevno nastřelil opět Šíma, tentokrát v 58.min při střele z volného přímého kopu. A jak už to ve sportu bývá, po neproměněných šancích přišel trest a soupeř v 64.min přešel do rychlého protiútoku a strhl vedení na svou stranu 1:2. V závěru zápasu ještě přidal soupeř třetí gól a uzavřel na konečných 1:3.

 

„Jestliže jsem minulé utkání hodnotil tak, že jsme si za svůj výkon nezasloužili získat nějaké body, ta tentokrát musím říci, že jsme si nezasloužili prohrát. I když to nebyl žádný pohledný zápas pro oko fotbalového fanouška, tak kluci podali v daných podmínkách solidní výkon. Věřím, že pokud bychom proměnili alespoň jednu z vypracovaných šancí, tak jsme si vítězství už vzít nenechali“

 

Sestava: Karlík J. - Tůma A., Hradecký T., Drábek J., Richter L. - Procházka Š. (55‘ Brožek M.), Tůma F., Buček R. (75’Mlynář V.), Zaal J. (70‘ Chlubna P.)  - Chalupník M. (Řezníček P.), Šíma O.

 

Góly: Šíma O.

Asistence: Buček R.

ŽK: 12’ Richter L.

ČK: 43’ Richter L.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem