KP MD 20.kolo: Kutná Hora - Kunice

Kutná Hora – Kunice  0:3 (0:1)

Do Kutné Hory jsme odjížděli s velkým respektem, neboť soupeř doma nerozdává body lacino a svými výsledky se zaslouženě řadí do širší špičky soutěžní tabulky. První gólová šance byla k vidění v 16.min, ale Kuba Zaal pouze nechal vyniknout domácího brankáře Drtinu, který reflexivně vyrazil míč na roh. Z rohového kopu měl na hlavě vedoucí gól Chalupník, ale ani jeho střela se mezi tyče nevešla. Jediný gólový moment prvního poločasu přišel ve 22.min.

Mlynář zachytil odražený míč a křižnou přihrávkou ho poslal zpět do vápna, kde si s ním s trochou štěstí poradil Procházka a bylo to 0:1. Ještě do poločasu si obě mužstva vytvořili po jedné nadějné příležitosti, ale ani na naší straně Řezníček, tak ani na straně Kutné Hory Lacko gól nedali.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, kdy byli aktivnější a většinu času se hrálo na naší polovině. O to důležitější gól vstřelil Filip Tůma ve 49.min, kdy se prosadil hlavou po rohovém kopu a zvýšil na 0:2. Gólovou pojistku přidal po pěti minutách Patrik Řezníček, který se uvolnil mezi dvěma hráči a střelou z cca 20 metrů uzavřel na konečných 0:3. V 65.min byl pan rozhodčí velmi milosrdný k domácímu týmu, neboť poslednímu obránci udělil pouze žlutou kartu ovšem za zákrok, který si zasloužil barvu zcela jinou. Na druhou stranu, i přestože jsme některé věci viděli jinak než pan rozhodčí, tak  je nutné objektivně přiznat, že tato trojice sudích patřila k těm nejlepším, kteří nám rozhodovali v této sezóně na venkovních hřištích a totéž je možné říci i k zápasu staršího dorostu.

 

Slovo trenéra: „Jsem velmi rád, jak hráči přistoupili k tomuto utkání. Výsledek 0:3 se zdá být jednoznačný, ale rozhodně se nerodil snadno. Všichni hráči odevzdali na hřišti maximum a odměnou nám za to jsou tři zasloužené body“

 

Sestava: Karlík J. – Tůma A., Hradecký T., Drábek J., Mlynář V. (40’Brožek M.) – Procházka Š. (62’Regentík M.), Tůma F., Buček R., Zaal J. – Chalupník M., Řezníček P.

 

Góly: 22’Procházka Š., 49‘Tůma F., 54’Řezníček P.

Asistence: 2xBuček R., Mlynář V.

ŽK: 32’Procházka Š., 39’Mlynář V.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem