KP MD 22.kolo: Novo Kladno - Kunice

Novo Kladno – Kunice 0:3 (0:1)

Rozdílné postavení v tabulce nás pasovalo do role papírových favoritů, ale jak už jsme se mohli mockrát přesvědčit, tak tyto předpoklady ještě nemusí být zárukou úspěchu. V prvním poločase se hrálo poměrně vyrovnané utkání, které mělo oboustranně slabší úroveň. Nekvalitní hřiště takřka nedovolovalo přihrávku po zemi a tak byl k vidění spíše boj než fotbal. Ve 20.min zahrával Buček VPK, centrovaný míč těsně před brankářem tečoval Martin Chalupník a bylo to 0:1.

Ještě do poločasu zahrával soupeř VPK takřka z hranice velkého vápna, ale trefil pouze zeď a následná dorážka šla vysoko nad.

Do druhého poločasu jsme hráče nabádali k většímu držení míče, což se nám částečně dařilo. Ve 46.min jsme naší gólovou šanci ještě neproměnili, ale o dvě minuty později zahrával Procházka VPK a na centrovaný míč si nejlépe naskočil Chalupník a hlavou zvýšil na 0:2. Gólovou pojistku v podobě třetího gólu přidal střídající Patrik Řezníček, který se prosadil po rohovém kopu opět hlavou. V 68.min měl soupeř velkou šanci zkorigovat výsledek, ale Pepa Karlík předvedl další spolehlivý zákrok a pohlídal si třetí čisté konto v jarní části letošní sezóny.

 

Hodnocení trenéra:  „jsem rád, že se hráči snaží plnit věci, které si řekneme. Nerovný terén sice neumožňoval nějaký pohledný fotbal, ale díky dobré defenzívě celého mužstva jsme už potřetí za sebou udrželi čisté konto, naopak před bránou soupeře jsme se dokázali třikrát prosadit po standardní situaci“.

 

Sestava:  Karlík J. – Tůma A., Hradecký T., Drábek J., Brožek M. (50’Mlynář V.) – Procházka Š. (50’Řezníček P.), Buček R., Tůma F., Richter L. (23’Zaal J.) – Chalupník M., Chlubna P.

Branky: 2x Chalupník M., Řezníček P.

Asistence: 2x Buček R., Procházka Š.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem