KP MD 23.kolo: Kunice - Nymburk

Kunice - Polaban Nymburk 3:1 (2:1)

Přestože se utkaly dva týmy z opačných konců tabulky, tak především v prvním poločase bylo k vidění naprosto vyrovnané utkání. Hosté vstoupili do zápasu velmi aktivně a jako první si vytvořili dvě gólové příležitosti. Tu první v 8.minutě ještě neproměnili, ale o čtyři minuty později se prosadili střelou na zadní tyč a ujali se vedení 0:1.

Tím sice šance Nymburku skončily, ale nám se dlouho nedařilo překonat dobře fungující defenzívu hostů. V 16.min se ve vápně uvolnil Chalupník, ale brankář reflexivně vyrazil míč na roh. Podobná situace se stejným koncem byla k vidění i ve 20.min. Vyrovnání jsme se dočkali až ve 26.min, když Procházka využil zaváhání stopera hostí a své sólo gólově zakončil  1:1. Ve 34.min vymyslel krásnou nahrávku mezi obránce Filip Tůma a Štěpán Procházka si v krátkém sledu za sebou vyzkoušel druhé sólo a opět byl úspěšný 2:1.

Do druhého poločasu jsem udělali dvě změny v sestavě a na hřiště se dostali Šíma a Řezníček. Šímovi stačila pouhá minuta na to, aby se zapsal mezi gólové střelce 3:1, a daleko ke gólu neměl ani Patrik, který se v rozmezí mezi 51. až 53.min dostal do třech šancí, ale gólově se prosadit nedokázal. V 55.min byl nedovoleným způsobem zastaven Filip Tůma, který se sám postavil k pokutovému kopu, ale jeho střelecký pokus se mezi tyče nevešel.

 

Hodnocení trenéra: „Myslím, že jsme odehráli slušné utkání. Zpočátku byl soupeř velmi nepříjemný a brzy se ujal vedení 0:1, ale s postupem času jsme získávali půdu pod nohama a ještě do poločasu se nám podařilo otočit skóre v náš prospěch. Druhý poločas jsme už soupeře k ničemu nepustili naopak jsme třetím gólem pojistili naše zasloužené vítězství“.

 

Sestava:  Karlík J. - Tůma A., Hradecký T., Drábek J., Richter L. (60’Mlynář V.) -  Procházka Š. (44’Řezníček P.), Buček R., Tůma F., Zaal J. - Chalupník M., Chlubna P. (41‘ Šíma O.)

 

Góly: 26‘ a 34‘ Procházka Š., 41’Šíma O.

Asistence: Tůma F.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem