KP MD 17.kolo: Kunice - Kročehlavy

Kunice - Kablo Kročehlavy 6:1 (1:0)

V dohrávce 17.kola jsme hostili aktuálně 9.tým tabulky Kablo Kročehlavy. První poločas nenabídl příliš pohledný fotbal. Hosté včas přistupovali k našim hráčům a nám se nedařilo udržet míč na svých kopačkách. A tak bylo k vidění poměrně hodně zkažených přihrávek a utápění se v kličkách. Světlou výjimkou byl chytře rozehraný roh s následným centrem, na který ale bohužel nedoskočil Drábek.

Jediný gólový okamžik tak přišel až ve 35.min, kdy nám soupeř daroval vedoucí gól. Špatné komunikace mezi hostující obranou a brankářem využil Šíma a pohodlně otevřel skóre 1:0.

Ve druhém poločase se naše hra výrazně zlepšila. Naši hráči se více nabízeli pro přihrávku a současně jsme snížili procento chyb a tak jsme si postupně vytvořili herní převahu s řadou šancí před brankou soupeře. Ve 42.min nahrával Chalupník a Buček svým premiérovým gólem v jarní části zvýšil na 2:0. Ve 46.mohl zvýšit naše vedení Šíma, ale ve vyložené šanci se mezi tyče netrefil. Naopak hosté v 53.min po naší chybě snížili na 2:1. Důležitý moment nastal v 60.min, kdy Pepa Karlík skvělým zákrokem vychytal hostujícího útočníka a z následného protiútoku našel Brožek přesným pasem Bučka a ten přidal svůj druhý gól a zvýšil na 3:1. V 65.min se uvolnil na pravé straně Buček a jeho měkoučký centr našel přesně hlavu Štěpána Procházky a bylo to 4:1. V 67.min přidal pátý gól střídající Mlynář, ale radost mu pokazil pomezní rozhodčí, který viděl ofsajd. V 75.min předložil Buček opět krásný centr Procházkovi, ale ten trestuhodně gólovou šanci „zazdil“. Posledních pět min o sobě dal hodně hlasitě vědět Martin Chalupník, který nejprve zvýšil na 5:1 a minutu před koncem po nahrávce Procházky upravil na konečných 6:1.

 

Hodnocení trenéra: „První půlka nebyla z naší strany dobrá a tak nás může těšit pouze fakt, že jsme dokázali potrestat jedinou chybu soupeře v závěru poločasu a Šíma vstřelil první gól. Naše hra se ale výrazně zvedla až po chybě Bučka, který se z velké části podepsal pod jediný gól soupeře, ale právě tento hráč jakoby přeřadil na vyšší rychlostní stupeň a následně byl u všeho podstatného. Dával góly, nahrával na góly, tvořil hru, …. Současně mě potěšilo střídání. Oba hráči co nastoupili v druhé části hru oživili a především Brožek se presentoval solidním výkonem“.

 

Sestava:  Karlík J. - Tůma A., Hradecký T., Drábek J., Richter L. - Procházka Š., Buček R., Tůma F., Chlubna P. (66’Mlynář V.) - Chalupník M., Šíma O. (55‘ Brožek M.)

na lavici: Šach M.

 

Góly: 35‘Šíma O., 42’ a 61‘Buček R., 65’Procházka Š., 75‘ a 79’Chlalupník M.

Asistence: Chalupník M., Brožek M., Buček R., Procházka Š.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem