KP MD 24.kolo: Čelákovice - Kunice

Union Čelákovice - FK Kunice 0:7 (0:3)

Zřejmě nejpovedenější utkání odehráli mladší dorostenci v rámci 24.kola na Městském stadiónu v Čelákovicích. Od úvodních minut jsme byli velmi aktivní a soupeře jsme výrazně předčili v pohybu. Přestože první možnost v utkání měl náš soupeř, který ale svou šanci ve 3.min neproměnil, tak ve zbývajících minutách bylo rušno především před brankou domácích.

V první čtvrthodině jsme si vypracovali čtyři velmi dobré příležitosti, které by všechny snesly přívlastek „tutové“, ale ani jedna gólem neskončila. V 5.min zakončil Brožek své sólo střelou do tyče, v 8.min se sice prosadil Šíma, ale nepohlídal si ofsajdové postavení, v 9.min krásně vyřešená standardní situace, ale Filip Tůma ve vyložené šanci netrefil čistě míč a nakonec 15.min neproměněná penalta v podání Ondřeje Šímy. Gólová radost přišla až ve 28.min, to se po Šímově asistenci prosadil Buček 0:1. O dvě minuty později vymyslel krásnou finální nahrávku Filip Tůma a Šíma se zapsal mezi střelce 0:2. Ve 35.min jsme šli do přečíslení 3:1, tuto situaci jsme sice vyřešili dobře, ale soupeř díky „drobnému“ faulu zabránil našemu zakončení, nicméně míč se po chvilce dostal opět Chalupníkovi a ten přidal třetí gól. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:3.

Do druhého poločasu jsme hráče nabádali, aby nepolevili a pokračovali v dobře rozehraném zápase, což naši svěřenci bezezbytku splnili. Ve 43.min se povedla jedna z nacvičených akcí kdy Buček sklepl na Adama Tůmu, jeho přesný centr připravil Brožek proti noze Richterovi a ten střelou na zadní tyč zařídil vedení 0:4.  V 60.min vyslal Filip Tůma kolmou nahrávku na Chalupníka a bylo to 0:5. Šestý gól přidal opět Chalupník po standardní situaci, kterou rozehrál Buček a definitivní tečku za vydařeným utkáním přidal svým druhým gólem v utkání Richard Buček, který zachytil nepřesnou rozehrávku čelákovických zadáků a upravil na konečných 0:7.

 

Hodnocení trenéra: „z utkání mám velmi dobrý pocit a myslím, že se tento zápas musel lidem líbit. Daří se nám přenést do zápasu věci, které nacvičujeme při tréninku a to mě těší podstatně víc, než samotný výsledek. Přál bych si, abychom takový zápas předvedli i v domácím prostředí, kde zatím zůstáváme za našim očekáváním“

 

Sestava:  Karlík J.  -  Tůma A., Hradecký T., Drábek J., Richter L.  -  Procházka Š., Buček R., Tůma F., Brožek M. - Chalupník M., Šíma O. (45‘ Chlubna P.)

 

Góly: 28’ a 68‘ Buček R., 30‘Šíma O., 35’, 60‘ a 65‘ Chalupník M., 43’Richter L.,

Asistence: Šíma O., 2x Tůma F., Tůma A., Brožek M., Buček R.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem