KP MD 25.kolo: Kunice - Hořovicko

FK Kunice - FK Hořovicko 8:3 (5:1)

Mladší dorost hostil v rámci 25.kola fotbalový klub FK Hořovicko. Úvod zápasu byl velmi divoký, už v 6.min to bylo 1:1. Nejprve otevřel skóre Kuba Zaal, ale hned v zápětí soupeř tečovanou střelou vyrovnal. Ve 13.min začal úřadovat Martin Chalupník a během 20.min  zkompletoval čistý hattrick. Nejprve mu dvakrát připravil gólovou nahrávku Kuba Zaal a ve 33.min si poradil s dlouhým míčem, který za obranu hostů poslal Kuba Drábek.

Poločasový výsledek na 5:1 zařídil Buček po nacvičené standardní situaci.

Celkový, jinak velmi dobrý, dojem z celého zápasu pokazilo až úvodních 20.min druhého poločasu, kdy jsme hned z kraje inkasovali na 5:2 a pak jsme polevili v naší hře z čehož pramenili chyby a soupeř v 59.min snížil na 5:3. Naštěstí jsme nedopustili žádné drama a v 63.min pojistil naše vedení Richard Buček, který vstřelil důležitý gól na 6:3. Od té chvíle jsme dostali opět průběh utkání pod kontrolu a následně přidali ještě další dva góly a z kopaček Chalupníka a Filipa Tůmy jsme upravili na konečných 8:3.

 

Hodnocení trenéra: „S výkonem mužstva jsem poměrně spokojen. V prvním poločase jsme předváděli líbivý kombinační fotbal a rychle jsme si vypracovali solidní náskok 5:1. O  to víc mě mrzí dva obdržené góly z úvodu druhého poločasu, kdy jsme po našich zbytečných chybách vrátili soupeře do zápasu“

 

Sestava: Karlík J. – Tůma A., Drábek J., Mlynář V. (64‘ Klíma P.), Richter L.  – Brožek M. (41‘ Procházka Š.), Buček R., Tůma F., Zaal J. – Chalupník M., Chlubna P. (64‘ Rublič L.)

 

Góly: 5‘ Zaal J., 13‘,19‘,33‘ a 67‘ Chalupník M., 36‘ a 63‘ Buček R., 75‘ Tůma F.

Asistence: 3x Zaal J., Chalupník M., Drábek J.,

ŽK: Buček R., Chalupník M.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem