KP MD 26.kolo: Příbram - Kunice

Spartak Příbram - FK Kunice - 3:2 (2:1)

V zápase mladšího dorostu se utkaly dva týmy z popředí tabulky a diváci tak mohli sledovat fotbal slušné úrovně. Domácí Spartak vlétl do zápasu velmi aktivně, vše řešil ve velké rychlosti, domácí hráči byly v soubojích velmi agresivní a důrazní a tak úvodní minuty patřily především domácím, kteří si vytvořili mírnou herní převahu.

Vyústěním toho bylo poměrně rychlé vedení 2:0, když se soupeř trefil nejprve ve 3.min z VPK a poté v 18.min přidal druhý gól. Ve zbývající části prvního poločasu se hra již částečně vyrovnala a postupně se začaly rodit i šance na druhé straně. Těsně před odchodem do kabin poslal Buček chytrou nahrávkou do  šance Procházku, který sice trefil pouze tyč, ale dobíhající Chalupník snížil na 2:1.

Do druhého poločasu jsme byli nuceni udělat změnu v rozestavení hráčů, neboť ze zdravotních důvodů nemohl pokračovat středopolař Buček a tak se na hřiště dostal třetí útočník. Domácí se ve druhém poločase více zaměřili na udržení výsledku a tak jsme to byli především my, kdo držel míč na svých kopačkách a jak se říká „bušili jsme do plných“. Přestože jsme si vytvořili několik nadějných příležitostí, tak vyrovnávací gól né a né přijít. Naopak domácí se dostávali do šancí z rychlých brejků a jeden z nich v 68.mim proměnili a zvýšili na 3:1. Následně se v dalším důrazném souboji zranil Martin Chalupník a tak jsme do útoku posunuli z postu středového obránce Tomáše Hradeckého a jeho první kontakt s míčem znamenal gól na 3:2. V závěrečných minutách již domácí udrželi své hubené vítězství a tak všechny tři body zůstaly v Příbrami.

 

Hodnocení trenéra: „přestože jsme v utkání nedokázali bodovat, tak jsem s předvedeným výkonem svých svěřenců spokojen. Divák měl možnost sledovat vyrovnané utkání ve kterém první půli dominoval domácí tým, naopak druhá část vyzněla jasně pro nás. Bohužel rozhodčí ponechal hře volnější metr a tak bylo k vidění hodně důrazných soubojů, kdy hrozilo zbytečné  zranění hráčů. Myslím, že několik zákroků na obou stranách by si zasloužilo žluté ocenění.  V zápase jsme byli nuceni třikrát střídat a tak jsme dohrávali v poněkud nezvyklém rozestavení, přesto mám z utkání dobrý pocit“.

 

Sestava: Karlík J. -  Tůma A., Hradecký T., Drábek J., Richter L. - Procházka Š., Buček R.(40’Řezníček P.), Tůma F., Brožek M. (48’Rublič L.) - Chalupník M. (74’Mlynář V.), Chlubna P.

 

Góly: 36’Chalupník M., 75’Hradecký T.

Asistence: Procházka Š., Buček R., Řezníček P.

ŽK: --

 

 

Hodnocení zápasu očima našeho soupeře. Staženo ze stránek fotbalového klubu FK Spartak Příbram.

"Anglický týden MD proti elitě KP"

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem