KP MD 27.kolo: Kunice - Neratovice

FK Kunice – FK Neratovice-Byškovice 2:2 (1:1)

Série extrémně těžkých zápasů pokračovala druhým duelem, tentokrát do Kunic zavítal celek z Neratovic, který po 27 odehraných kolech kraluje krajskému přeboru. Věděli jsme, že cesta k případnému úspěchu vede přes velmi dobře zabezpečenou obranu, ale na druhou stranu jsme nechtěli opustit náš zažitý způsob hry a tak se utkaly dvě mužstva, která preferují útočný fotbal. Vstup do utkání nám vyšel takřka dokonale.

Ve 3.min prostrčil Buček krásnou kolmici na rozběhnutého Šímu a ten své sólo zakončil gólem 1:0. V 7.min měl Šíma repete, ale tentokrát si vylámal zuby na výborném Prejsovi, který jeho střelecký pokus vytěsnil na roh. Ve 13.min střílel Buček ze střední vzdálenosti, ale gólman hostů byl opět pozorný. Ve 20.min jsme sehráli nacvičeným způsobem standardní situaci a i přestože akce gólem neskončila, tak způsob provedení musel všechny fotbalové fandy potěšit. Bohužel další souboj Šíma versus Prejsa vyhrál znovu hostující brankář.  Ze čtyř gólových šancí jsme tak vytěžili pouze jeden gól a tak o sobě dali vědět taky hosté. Ve 22.min jsme nedokázali pokrýt rychlý výpad neratovických útočníků a bylo to 1:1. Od té chvíle se hra vyrovnala, my jsme si na dlouhou dobu nedokázali vytvořit žádnou vyloženou šanci, naopak soupeř byl v útoku velmi nebezpečný.  V 64.min si vybrali naši obránci slabou chvilku, kdy si místo konstruktivní rozehrávky předávali míč jak horký brambor a výsledkem toho byla ztráta míče, samostatné sólo hostů a gól v naší bráně 1:2. Čtvrt hodiny před koncem jsme stáhli hru na tři obránce a  na hřiště se tak dostal ofenzivní záložník Rublič. Závěr zápasu byl již plně v naší režii. V 73.min si pohrál s obranou soupeře Šíma, ale jeho střelecký pokus zlikvidoval opět brankář Prejsa. Vyrovnání jsme se dočkali v 74.min, Buček prostrčil na Šímu, který tentokrát nestřílel, ale obešel brankáře a do prázdné brány vyrovnal na 2:2. V závěrečných šesti minutách měl na kopačkách vítězný gól Procházka, ale příprava ke střele trvala příliš dlouho. Ovšem největší šanci celého utkání spálil tři minuty před koncem Luděk Rublič, který po průniku Adama Tůmy netrefil z malého vápna odkrytou bránu. Zápas tak skončil remízou 2:2.

 

Hodnocení trenéra: „pokud bych utkání rozdělil na čtvrtiny, tak první a čtvrtou jsme soupeře výrazným způsobem přehráli a vytvořili si celou řadu vyložených brankových příležitostí. Naopak ve druhé a třetí čtvrtině měl více ze hry náš soupeř. Vzhledem k tomu, že hosté byli daleko produktivnější, tak utkání nakonec skončilo nerozhodným výsledkem.  Výsledek zápasu výrazně ovlivnil skvělý výkon hostujícího brankáře, který i přes zdravotní potíže v závěru utkání patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Sice jsme ze dvou posledních zápasů získali pouhý jeden bod a navíc nás teď čeká velmi těžké utkání v Rakovníku, ale musím říct, že mě velmi těší přístup všech hráčů a jsem s jejich výkonem spokojen“

 

Sestava:  Karlík J. – Tůma A., Hradecký T., Drábek J., Mlynář V. (67‘ Rublič L.) – Procházka Š., Buček R., Tůma F., Chlubna P. (55‘ Klíma P.) – Chalupník M., Šíma O.

(Brožek M. nehrál ze zdravotních důvodů)

 

Góly: 3‘ a 74‘ Šíma O.

Asistence: 2x Buček R.

ŽK: 46‘ Hradecký T., 80’Buček R.

 

 

Hodnocení zápasu očima našeho soupeře. Staženo ze stránek fotbalového klubu FK Neratovice-Byškovice.

"FK Kunice - FK Neratovice-Byškovice   2:2 (1:1)"

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem