MD: Sezimovo Ustí - Kunice

MD U-17: Sezimovo Ústí - Kunice  3:5 (2:4)

Mladší i starší dorostenci zahájili letní přípravu na novou sezónu shodně 15.7 a hned o dva dny později jsme sehráli první přípravné utkání s týmem Sezimova Ústí. Mladší dorost nastoupil proti kategorii U-16. Přestože v naší sestavě byli dva hráči z kategorie starších žáků (Kopta a Kočí), tak většinou jsme disponovali hráči cca o rok staršími, než byl náš soupeř.

Do utkání jsme nevstoupili zrovna nejlépe, neboť hned ve 3.min zbytečně fauloval v blízkosti velkého vápna náš Tomáš Hradecký a soupeř z volného přímého kopu otevřel, i s přispěním nejistého zákroku našeho brankáře, skóre 1:0. Ovšem domácí se z vedení neradovali dlouho a v 6.min připravil Kuba Zaal gólovou nahrávku pro Brožka a ten vyrovnal na 1:1. V 10.min se ještě jednou dostal soupeř do vedení, když po akci z pravé strany upravil na 2:1. Ovšem do konce prvního poločasu se nám podařilo zcela otočit výsledek utkání Ve 20.min vyrovnal Kuba Zaal 2:2, ve 30.min přidal svůj druhý gól Martin Brožek 2:3 a čtyři minuty před koncem zvýšil na 2:4 opět Kuba Zaal. Všechny gólové přihrávky směřovaly z kopaček Ondřeje Šímy.

I druhý poločas byl více v naší režii a na rozdíl od soupeře jsme si vypracovali více brankových příležitostí. Přesto padly pouze dva góly, nejprve se do sítě našeho soupeře trefil Ondra Šíma 2:5 a tři minuty před koncem snížili domácí na konečných 3:5.

 

Hodnocení trenéra: „Bylo to první přípravné utkání, ve kterém jsme měli velký problém s počtem hráčů. Museli jsme si vypomoci hráči, které jsme před touto sezónou předčasně přesunuli do kádru staršího dorostu (Tůma A., Tůma F. a Hradecký). Bez jejich pomoci bychom toto utkání ani neodehráli. Současně se v našem kádru představilo několik nováčků, a tak výsledek nebyl vůbec podstatný. Přesto můžeme být s průběhem zápasu spokojeni a kluci dokázali, že i v nadcházející sezóně nemusí hrát druhé housle“.

 

Sestava: Lomoz J. – Mlynář V., Malý R., Hradecký T., Kopta F. – Brožek M., Hořejší O., Tůma F., Rublič L. – Zaal J., Šíma O.

Na střídaní: Tůma A., Kočí J.

(ve 20.min se zranil Robin Malý a v poločase odstoupil ze zdravotních důvodů brankář Lomoz, kterého v bráně nahradil Tomáš Hradecký)

 

Góly: 6‘ a 30‘ Brožek M., 20‘ a 36‘ Zaal J., 55‘ Šíma O.

Asistence: 3x Šíma O., 2x Zaal J.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem