MD: Graffin Vlašim - Kunice

MD U-17: Graffin Vlašim - Kunice  5:5 (3:2)

K druhému přípravnému utkání jsme zavítali do Vlašimi. Bohužel stále přetrvávají velké problémy s hráčským kádrem, neboť stejně jako minulý týden i tentokrát nám chybělo celkem sedm hráčů. Mužstvo tak opět doplnili 95, kteří již odehráli část zápasu za starší dorost.

V úvodu zápasu nám stačili pouhé dvě minuty na to, abychom si vytvořili dvougólový náskok.

Nejprve se v 8.min po centru Kuby Zaala trefil Luděk Rublič 0:1 a o chvilku později přidal Zaal po Bučkově přiťuknutí druhý gól 0:2. Bohužel soupeř odpověděl stejně rychle, když ve 14.min snížil na 1:2 a v 16.min vyrovnal na 2:2. Ve 25.min soupeř zcela otočil vývoj utkání, když přidal třetí gól a upravil poločasové skóre na 3:2.

Gólová přestřelka pokračovala i po přestávce. Ve 42.min centroval Buček a Kuba Zaal hlavou vyrovnal na 3:3, ale hned ve 44.min šli domácí opět do vedení 4:3. Ve 48. a 60.min dvakrát přihrával Kuba Zaal a Buček dvěma góly vrátil našemu týmu vedení 4:5. Zaslouženou remízu zařídil domácí hráč minutu před koncem, když upravil na konečných 5:5.

 

Hodnocení trenéra: „Bohužel příprava zatím neprobíhá dle mých představ, stále nám chybí velké množství hráčů, což má negativní dopad na celou tréninkovou přípravu. Do přípravných zápasu tak nastupují hráči, se kterými pravděpodobně nebudeme moci počítat v samotné sezóně a to není dobře. Každopádně mě potěšil výkon útočné dvojice Buček Zaal, která si díky své aktivitě vytvořila celou řadu gólových šancí. V záloze se velmi dobrým výkonem presentoval nový hráč v našem týmu Matěj Rezek, který odehrál solidní utkání. Věřím, že s postupem času se do tréninkové přípravy zařadí více hráčů a naše výkony půjdou nahoru“

 

Sestava: Lomoz J. - Smužanica V., Hradecký T., Malý R., Kočí J. – Brožek M., Rezek M., Tůma F., Rubli L. – Buček R., Zaal J.

Střídání: --

 

Góly: 8‘ Rublič L., 11‘ a 42‘ Zaal J., 48‘ a 60‘ Buček R.

Asistence: 3x Zaal J., 2x Buček R.

ŽK: Hradecký T.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem