MD: Brandýs-Boleslav - Kunice

MD U-17: Brandýs-Boleslav - Kunice 3:0 (1:0)

Třetí přípravné utkání jsme odehráli s mužstvem Brandýs-Boleslav. Počet hráčů mladšího dorostu se pomalu zlepšuje a tak jsme měli tentokrát k dispozici 10 hráčů. Doplnění 95 proto nebylo tak výrazné jako v předešlých zápasech, nicméně i v tomto zápase nás doplnili Martin Chalupník a Richard Buček.

 

Do zápasu jsme vstoupili dobře a během deseti minut jsme si vypracovali 3 gólové šance, ale ani Martin Chalupník ani Kuba Zaal se gólově neprosadili. Naopak poté jsme začali chybovat v obraně a v krátkém sledu jsme soupeři nabídl též tři gólovky. Bohužel tu třetí již proměnil a ujal se vedení 1:0.

Do druhého poločasu jsme trochu pozměnili rozestavení hráčů a i když se naše hra zlepšila, tak góly padaly už jen do naší brány. Soupeř postupně přidal druhý a třetí gól a upravil na konečných 3:0. Velkou šanci na zkorigování výsledku měl chvíli před koncem Kuba Zaal, ale své sólo zakončil střelou do břevna.

 

Hodnocení trenéra: „Rozhodně bych nechtěl hodnotit zápas nějak negativně, jsme teprve na začátku a vzhledem k tomu, že mužstvo doznalo velkých personálních změn, tak vše potřebuje čas. Ve středu zálohy se představila nová dvojice Rezek - Rublič a i když odehrála slušné utkání, tak je nutné objektivně přiznat, že soupeř byl na těchto postech lepší. V obraně jsme vytvořili velké množství chyb a tak se vůbec nedařila kombinace. V útoku jsme měli sice silnou dvojici Chalupník - Zaal, ale toho jsme bohužel nedokázali využít. Pevně věřím, že se zlepšenou tréninkovou docházkou se brzy zlepší i naše hra“

 

Sestava: Lomoz J. - Smužanica V., Richter L., Malý R., Zadražil A. - Chlubna P., Rublič L., Rezek M., Mlčák Z. - Zaal J., Chalupník M.

Střídal: Buček R.

 

Góly: --

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem