MD: Neratovice - Kunice

MD U-17: Neratovice - Kunice 5:2 (3:1)

Poslední přípravné utkání jsme sehráli na hřišti v Neratovicích a ze samotné generálky máme trošku smíšené pocity. Na jedné straně stále přetrvávají velké problémy s hráčským kádrem, kdy do zápasu bylo připraveno pouze osm hráčů mladšího dorostu, z čehož byli navíc dva brankáři. Náš tým proto doplnili Jakub Kočí ze SŽ, Tomáš Hradecký, Martin Chalupník a s vědomím soupeře i jeden starší dorostenec Petr Chlubna.

Zápas jsme navíc sehráli s velmi těžkým soupeřem, vítězem minulého ročníku Krajského přeboru, který i v této sezóně bude bezesporu patřit k absolutní špičce. Naproti tomu jsme předvedli velice solidní výkon, který i přes prohru 5:2 může být dobrým příslibem do budoucna.

V úvodu zápasu si vypracoval domácí tým velkou šanci, ale brankář Lomoz reflexivním zákrokem zabránil jistému gólu. V 8.min se na pravé straně uvolnil Zdenda Mlčák, jeho centr našel zcela volného Rubliče, ale ten místo střely našel ještě lépe postaveného Chalupníka a vedení 0:1 bylo na světě. V 18.min mohl jít do rychlého brejku Petr Chlubna, ale přišel o míč a z protiútoku jsme inkasovali 1:1. Ve 25.min si vybral jedinou slabší chvilku Lomoz a soupeř se poměrně lacino dostal do vedení 2:1. I přes několik fantastických zákroků našeho brankáře jsme ale bohužel do poločasu ještě jednou inkasovali 3:1

Ve druhém poločase jsme udělali jednu drobnou změnu v sestavě, Mlčák se posunul na střed zálohy a naopak Štěpán Procházka doplnil útočnou dvojici. Oběma tato změna výrazně prospěla. V brance dostal šanci druhý brankář Josef Heřmánek.

Přestože jsme prohráli i druhý poločas, tentokrát v poměru 2:1, tak náš herní projev se ještě zlepšil. V 55.min se sice soupeř ujal tříbrankového vedení 4:1, ale v 68.min se krásně trefil Kuba Zaal z volného přímého kopu a snížil na 4:2. Na konečných 5:2 upravil soupeř pět minut před koncem.

 

Hodnocení trenéra: „Vítězství domácích je zcela zasloužené, ale přesto jsem s výkonem svých hráčů spokojen. Oba brankáři odchytali slušné utkání, zejména Lomoz vychytal soupeře v nejméně čtyřech tutových šancích. Velký podíl na dobré hře celého mužstva měl Tomáš Hradecký, který nejen že podal standardně dobrý výkon, tak především výrazně změnil své chování vůči spoluhráčům a byl velkou oporou celého týmu. Druhý poločas mě potěšil herní projev Zdendy Mlčáka, který hrál s velkou chutí. Kladné hodnocení zaslouží ale všichni hráči.

 

Sestava: Lomoz J. (40‘ Heřmánek J.) – Kočí J., Mlynář V., Hradecký T., Richter L. – Rublič L., Zaal J., Procházka Š., Chlubna Petr – Chalupník M., Mlčák Z.

Malý R. – nehrál vůbec

 

Góly: 8‘ Chalupník M., 68‘ Zaal J.

Asistence: Mlčák Z., Rublič L.

ŽK: Hradecký T.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem