KP MD - 1.kolo: Kunice - MFK Dobříš

MD U-17: Kunice - MFK Dobříš 8:2 (4:1)

Zcela odlišné pocity mají z úvodního utkání nové sezóny mladší dorostenci. Přestože u mužstva MD stále přetrvávají velké problémy s počtem hráčů a ani v zahajovacím utkání tomu nebylo jinak, tak naproti tomu jsme zahájili nový soutěžní ročník solidním výkonem, který byl korunován vysokým vítězstvím.

Již ve 2.min vymyslel Tonda Zadražil chytrou přihrávku na volného Chalupníka a ten otevřel gólový účet 1:0. V 9.min vybojoval zdánlivě ztracený míč Kuba Zaal a Martin Chalupník se mohl těšit z druhého gólu 2:0. Ve 13.min využil soupeř naší nedůslednosti v obraně a snížil na 2:1. O čtyři minuty později mohlo být dokonce vyrovnáno, ale gólovou střelu zastavil se štěstím Rublič. Nádherný gól byl k vidění ve 26.min, Rublič zatáhl míč po levé straně a jeho přesný centr trefil z „voleje“ Chalupník a nechytatelnou střelou zvýšil na 3:1. Čtvrtý gól přidal opět po centru Rubliče Kuba Zaal a upravil tak poločasový výsledek na 4:1.

Lahůdku pro diváky připravili naši hráči na 44.min. Do kombinace na jeden dotek, která začala u pravého obránce Lukáše Richtera se zapojilo asi pět hráčů a vyvrcholila finální přihrávkou Procházky na Chalupníka, který upravil na 5:1. Ve 49.min sice snížil soupeř z VPK na 5:2, ale to bylo z jeho strany vše. Naopak v 57.min se do jasné gólové šance dostal Kuba Zaal, ale gólovou trefu daroval Chalupníkovi, který do prázdné brány zvyšoval už na 6:2. V 70.min se presentoval chytrým gólem Kuba Zaal 7:2, a o dvě minuty později předložil tentýž hráč tutovku pro Martina Chalupníka, který uzavřel gólový účet na konečných 8:2.

 

Sestava: Lomoz J. - Rublič L., Zadražil A., Hradecký T. (80‘ Tůma A.), Richter L. - Procházka Š., Tůma F., Rezek M., Zaal J. - Chalupník M., Škoda M.

Na střídání: Drábek J., Buček R., Heřmánek J.

 

Góly: 6x Chalupník M., 2x Zaal J.

Asistence: 3x Zaal J., 2x Rublič L., Zadražil A., Procházka Š., Richter L.,

ŽK: Hradecký T.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem