KP MD 2.kolo: Kutná Hora - Kunice

Kutná Hora - Kunice 4:1 (4:1)

Velmi podobný zápas, ba dokonce i se stejným výsledkem, jako sehráli starší dorostenci minulý týden doma s Dobříší, tak odehráli i hráči mladšího dorostu ve 2.kole v Kutné Hoře. V den zápasu vypadli ze sestavy nečekaně dva hráči.

Pavel Chlubna místo na sraz zamířil do nemocnice a zdravotní důvody mu nedovolily do zápasu nastoupit a s podobným problémem se potýkal i Kuba Drábek, kde jsme konečné rozhodnutí o vyřazení ze základní sestavy udělali až pár minutek před úvodním hvizdem. Každopádně vstup do utkání se nám absolutně nevydařil. Ve 2.min zaváhal na levé straně špatnou poziční hrou Luděk Rublič a domácí se ujali vedení 1:0. V 5.min se podobnou individuální chybou provinil Kuba Zaal a soupeř střelou z hranice velkého vápna zvýšil na 2:0. Třetí gól přišel po rohovém kopu v 7.min utkání a na ukazateli skóre svítilo hrozivých 3:0.   Bezprostředně po tomto nevydařeném začátku jsme změnili rozestavení hráčů, včetně herního systému. Sice jsme otupili drtivý nástup domácích a naopak sami jsme si vytvořili několik gólových příležitostí, ale proměnili jsme pouze jedinou z 20.min, kdy zpětnou nahrávku Procházky uklidil do odkryté brány Chalupník 3:1. Bohužel ještě před ochodem do kabin jsme inkasovali po standardní situaci a soupeř opět odskočil na rozdíl tří gólů 4:1.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s odhodláním výsledek otočit. Podařilo se nám vytvořit si herní převahu a takřka celý druhý poločas jsme odehráli na soupeřově polovině. Nicméně domácí tým velmi zodpovědně bránil a dovolil nám pouze dvě gólové příležitosti. Tu první neproměnil Procházka, když ho domácí brankář vychytal při samostatném sólu, ve druhém případě trefil Kuba Zaal hlavou pouze břevno kutnohorské branky.  

 

Hodnocení trenéra: „úvod zápasu jsme absolutně nezvládli, po třech individuálních chybách jsme v 7.min prohrávali 3:0. Pak jsme sice hru vyrovnali, ale stejně výkon některých našich hráčů byl pod jejich možnosti. Druhý poločas byl již o poznání lepší, soupeře jsme přehráli, ale víc jak dvě gólové šance jsme si vytvořit nedokázali“.

 

Sestava:  Lomoz J. (40‘ Heřmánek J.) - Rublič L., Zadražil A., Hradecký T., Richter L. - Procházka Š., Rezek M. (61‘ Smužanica V.), Tůma F., Zaal J. -Škoda M., Chalupník M.

 

Góly: 20‘ Chalupník M.

Asistence: Procházka Š.
ŽK: Rublič L.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem