KP MD 4.kolo: Vlašim - Kunice

Graffin Vlašim – Kunice 6:0 (4:0)

Mladší dorost nezačal letošní sezónu vůbec dobře. Po nepovedené utkání v Kutné Hoře jsme o týden později nezvládli ani domácí zápas s Neratovicemi a o to víc jsme si přáli ve čtvrtém utkání ve Vlašimi uspět.

Bohužel již v úvodu zápasu bylo na našich hráčích vidět obrovská nejistota, kazili jsme jednoduché přihrávky a hráči jakoby nechtěli balon a báli se s míčem cokoli udělat.

Naproti tomu domácí Vlašim vstoupila do utkání velmi aktivně a nedala našim hráčům čas na rozehrávku. Výsledkem toho bylo velmi rychlé vedení domácích 1:0, když se z pravé strany prosadil domácí Cacák. Vzhledem k tomu, že jsme hráče stále nabádali, aby neodkopávali dlouhé míče a naopak se snažili o držení balonu a konstruktivní rozehrávku, tak s tím se pochopitelně zvyšovalo i riziko před naší brankou. A právě po dvou hrubých individuálních chybách v naší rozehrávce přidal soupeř další dva rychlé góly a zvýšil na 3:0. Čtvrtý gól v naší síti, to byla tak trošku lahůdka pro domácí fanoušky. Domácí hráč se prosadil po sprinterském souboji na pravé straně a poslal střílený centr za naše obránce. Ten našel kopačku jednoho ze svých spoluhráčů, který ve skluzu usměrnil míč do levého horního rohu. Takřka nebránitelná a nechytatelná situace zajistila domácím poločasové vedení 4:0.

Do druhého poločasu jsme udělali hned čtyři změny sestavě a ještě jsme věřili, že je šance s výsledkem něco udělat. I když náš herní projev se výrazně zlepšil, tak na sebevědomé vlašimské hráče to už nestačilo. Naopak přibližně v 60.min zbytečně fauloval náš hráč ve vlastním vápně a daroval soupeři penaltu 5:0. Poslední hřebíček do rakve v podobě šestého gólu nám zasadil soupeř pár minut před koncem, když z blízka prostřelil našeho brankáře 6:0.

 

Hodnocení trenéra: „Zápas se mi těžko hodnotí, je to asi můj nejhorší vstup do soutěže v celé mé trenérské praxi. V tomto zápase jsme udělali velké množství individuálních chyb, kdy zbytečně ztrácíme míč a soupeři vlastně darujeme gólové šance. Samozřejmě jsme mohli změnou taktiky snížit ten nelichotivý šestigólový výprask, ale nechtěli jsme po hráčích, aby se uchýlili k dlouhým odkopům a naopak je nutíme, aby se snažili kombinovat i ve chvíli, kdy jsou pod tlakem. To s sebou přináší i riziko takovýchto výsledků a Vlašim nám dnes dala lekci z produktivity, kdy většinu našich chyb gólově potrestala“.

 

Sestava: Heřmánek J. -  Mlynář V. (40‘ Zadražil A.), Smužanica V., Hradecký T., Richter L. – Procházka Š., Rezek M. (40‘ Tůma F.), Brožek M. (Tůma A.) – Rublič L. (40‘ Mlčák Z.), Chalupník M., Zaal J. (72‘ Chlubna P.)

Nehrál: Lomoz J.

 

Góly: --

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem