KP MD 5.kolo: Kunice - Nymburk

Kunice - Nymburk 8:0 (4:0)

Po sérii třech nevydařených utkání jsme přistupovali k tomuto zápasu zvlášť svědomitě a chtěli jsme v utkání nejen výsledkově uspět, ale především se presentovat dobrou hrou. To se nám i více méně povedlo, ale je nutné přiznat, že soupeř nám naše vysoké vítězství velmi usnadnil.

Přestože v zápise o utkání figurovalo na straně hostů celkem 13 hráčů, tak do zápasu jich nastoupilo pouze 10. Proti oslabenému soupeři jsme od úvodních minut získali herní převahu, kterou jsme postupně zúročili osmi brankami. V 9.min zahrával Rublič rohový kop a Chlubna šikovnou tečí zařídil vedení 1:0. I u druhého gólu figuroval Pavel Chlubna, když se ve 20.min společně s Chalupníkem dostali do přečíslení dva na jednoho a Pavel připravil krásnou finální nahrávku a Chalupník zvýšil na 2:0. Ve 28.min si na levý okraj hřiště seběhl středopolař Filip Tůma a připravil gólovou přihrávku pro Chalupníka, který už měl snadnou úlohu 3:0. Ve 36.min šel Pavel Chlubna sám na hostujícího brankáře, ale nabídnuté šance se zalekl a akci ani nezakončil. Šanci na reparát měl o dvě minutky později a tentokrát již stejnou situaci vyřešil bravurně a po kličce brankářovi zakončil do prázdné brány 4:0.

Druhý poločas se odehrával v duchu toho prvního a ve 47.min zvýšil Martin Brožek střelou na zadní tyč na 5:0. Šestý gól přišel po standardní situaci, nejprve jsme rozehráli VPK, míč se dostal po ose Tůma - Rublič až k Chalupníkovi, ale ten byl ve vyložené šanci faulován a následovala penalta. Tu s přehledem proměnil brankář Lomoz a premiérový gól na 6:0 si náležitě oslavil. V 57.min se v kličkách utápěl Martin Brožek, až mu míč utekl přímo na kopačky Chalupníka a ten tvrdou ranou zařídil sedmý gól. Na konečných 8:0 upravil po samostatném sólu Martin Brožek, když obešel nymburského brankáře a zakončoval do prázdné brány.

 

Hodnocení trenéra: „Jsem rád, že jsme utkání zvládli a i když jsme hráli proti oslabenému soupeři, tak že jsme k zápasu přistoupili velmi zodpovědně. Potěšil mě především výkon Pavla Chlubny, který dostal šanci nastoupit od začátku utkání a též Filipa Tůmy, u kterého byla po delší době vidět chuť do hry a na jeho výkonu to bylo hned vidět. Ne nadarmo se říká, že hrajete to, co Vám soupeř dovolí a i když jsem byl s výkonem svých hráčů spokojen, tak je otázkou, zdali by to stačilo na týmy jako jsou Neratovice a nebo Vlašim. Jediné co mě mrzí, je hrací doba utkání. Zápasy MD jsou velmi často a záměrně zkracovány. V případě rozhodnutých výsledků je naprosto běžné zkrácení zápasu o 5 až 10 min. Ani toto utkání nebylo výjimkou a rozhodčí zápas ukončil v 72.min. A co na to rozhodčí? Odpověď je vždy stejná, podle mých hodinek se hrálo 80 minut“

 

Sestava: Lomoz  J. - Mlynář V. (45‘ Zadražil A.), Smužanica V., Hradecký T., Richter L. -  Rublič L., Tůma F., Mlčák Z., Brožek M. - Chlubna P., Chalupník M.

 

Góly:  9‘ a 38‘ Chlubna P., 20‘, 28‘ a 63‘ Chalupník M., 47‘ a 70‘ Brožek M., 57‘ Lomoz J.

Asistence: Rublič L., Chlubna P., Tůma F., Hradecký T., Brožek M., Chalupník M.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem