KP MD 6.kolo: Kunice - Čelákovice

Kunice - Union Čelákovice 3:2 (1:1)

Mladší dorost v letošní sezóně zdaleka nepředvádí takovou hru, abychom mohli být s naším vystoupením spokojeni. Přesto jsme chtěli navázat na výkon z minulého týdne, který jsme mohli hodnotit poměrně pozitivně. Bohužel první poločas měl k pohlednému fotbalu hodně daleko a místo toho, abychom se fotbalem bavili, tak mnohé z nás museli bolet oči z toho, co jsme na hřišti předváděli.

Hráčům sice nelze upřít snaha, bojovnost a nasazení, ale pokud jsme měli míč v držení, tak chyběla fotbalová kvalita. Soupeř navíc praktikoval především destruktivní fotbal, kdy odkopával míč na všechny strany a my jsme si s tím nedokázali poradit. Do vedení jsme se sice dostali ve 20.min, kdy se krásně z VPK trefil Kuba Zaal 1:0, ale hned v zápětí jsme zahodili dvě obrovské tutovky. Ve 23.min si neporadil s ideálním centrem Tonda Zadražil a o dvě minuty později ve stejné situaci selhal i Kuba Zaal. Naproti tomu jsme v poslední minutě prvního poločasu faulovali, soupeř zahrával VPK a polovysoká střela, která prošla „děravou“ zdí skončila v naší síti 1:1.

Do druhého poločasu jsme vystřídali tři hráče a především hráčům zdůraznili, co se od nich očekává. Přestože se náš herní projev zlepšil, tak do vedení šel paradoxně náš soupeř, kdy po zbytečném faulu jsme si nedokázali splnit naše obranné povinnosti a hosté se po standardní situaci ujali vedení 1:2. Kluci se ovšem nechtěli smířit se ztrátou bodů a postupně si vytvořili trvalejší tlak, který nakonec přetavili ve dva góly. V 67.min centroval Tomáš Hradecký a Martin Chalupník hlavou vyrovnal na 2:2 a šest minut před koncem se stejný hráč prosadil i s hostujícím stoperem v souboji jeden na jednoho a vítězným gólem nám zajistil všechny tři body 3:2.

 

Hodnocení trenéra: „z utkání nemám dobrý pocit, bohužel jsme v dalším domácím zápase předvedli pouze podprůměrný fotbal a tak spokojenost může být snad jen s výsledkem. Druhý poločas jsme sice hru o něco zlepšili, ale stejně náš výkon zůstává za očekáváním. Na druhou stranu si kluci zaslouží pochvalu za bojovnost. Když už se nám nedaří fotbalově, tak že to kluci dokázali nahradit bojovností a větší vůlí po vítězství“

 

Sestava: Lomoz J. (61‘ Heřmánek J.) - Zadražil A. (40‘ Mlynář V.), Smužanica V., Hradecký T., Richter L. - Rublič L., Tůma F., Brožek M. (40‘ Mlčák Z.), Zaal J. - Chlubna P., Procházka Š. (40‘ Chalupník M.)

Na střídání: Tůma A. (nehrál)

 

Góly: 20‘ Zaal J., 67‘ a 74‘ Chalupník M.

Asistence: Hradecký T.

ŽK: Chalupník M., Zaal J.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem