KP MD 7.kolo: Hořovicko - Kunice

FK Hořovicko - Kunice 1:4 (0:0)

Tak trochu smíšené pocity si přivezly mladší dorostenci z utkání 7.kola v Hořovicích. Na jedné straně lze velmi pozitivně hodnotit samotnou hru, které nechyběl pohyb, nasazení, hezké fotbalové akce a především obrovské množství 100% gólových šancí, které jsme si dokázali v průběhu zápasu vytvořit.

Ale na druhé straně jsme měli obrovský problém s proměňováním i těch nejvyloženějších gólových příležitostí.

Je až neuvěřitelném, že v průběhu prvního poločasu jsme šli celkem osmkrát sami na domácí branku, ale ani v jednom případě jsme se nedokázali gólově prosadit. Ve třech případech byl navíc útočící hráč doplněn svým spoluhráčem, nicméně do poločasové přestávky se skóre nezměnilo a na ukazateli svítilo trochu nepochopitelně stále 0:0.

Do druhého poločasu udělaly oba týmy drobné změny v sestavě a na hřiště se tak dostali noví hráči. Na straně domácích to byl především Radek Tomášek, který hned po svém příchodu působil naší defenzívě největší problémy  a byl též u zrodu první gólu, kdy se domácí ujali ve 45.min vedení 1:0. Do té doby jsme na hřišti jasně dominovali a soupeři vůbec nic nedovolili, ale obdržená branka vše změnila a následných nejméně 10 až 15 minut nás domácí přehrávali. Ve 48.min měli navíc domácí další velkou šanci, ale nás se štěstím zachránilo břevno.  K naší hře a trvalejší herní převaze jsme se vrátili až v polovině druhého poločasu. V 60.min si ještě domácích brankář poradil s tvrdou střelou Rubliče, ale o dvě min později už bylo vyrovnáno. Brožek se pokusil o dlouhou kličku brankáři, ale u míče byl první střídající Tomáš Hradecký a vyrovnal na 1:1. V 65.min si zopakovali vzájemnou spolupráci Zaal s Rubličem a byl z toho vedoucí gól na 1:2. V 68.min jsme se mohli těšit z dobře rozehrané standardky, když Rublič krásně uvolnil Kubu Zaala a vedli jsme 1:3. V závěru utkání pojistil naše zasloužené vítězství opět Kuba Zaal, když dvě minuty před koncem zužitkoval hezkou nahrávku od Procházky a upravil na konečných 1:4.

 

Hodnocení trenéra: „S výkonem hráčů jsem naprosto spokojen a naše vítězství je zcela zasloužené. Jsem rád, že hráči potvrdili zlepšenou práci v tréninku i v samotném zápase a po herní stránce naplnili naše očekávání. Bohužel v již několikáté utkání v řadě máme velké problémy s proměňováním šancí a musíme si přiznat, že jsme měli velmi blízko k tomu, abychom utkání vyhráli o deset branek, ale taky jsme mohli klidně prohrát 2:0. Po obdržené brance byli několik minut domácí lepším týmem a pokud by ve 48.min zvýšili na 2:0, tak bychom to měli hodně těžké. Současně mě velmi mrzí zranění Lukáše Richtera, který si 5 min před koncem v jednom souboji poranil kolení vazy a v nejbližších utkáních nám bude zřejmě chybět.“

 

Sestava:  Lomoz J. - Zadražil A., Mlynář V., Smužanica V., Richter L. (75‘ Malý R.) - Rublič L., Tůma F., Procházka Š., Brožek M. - Zaal J., Chlubna P. (40‘ Hradecký T.)                    

Na střídání ještě připraveni: Heřmánek J., Tůma A.

 

Góly: Hradecký T., 65‘ Rublič L., 68‘ a 78‘ Zaal J.

Asistence:  Brožek M., Zaal J., Rublič L., Procházka Š

ŽK: 71‘ Hradecký T.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem