KP MD 8.kolo: Kunice - Benešov

Kunice - SK Benešov 0:4 (0:2)

Mladší dorost nedokázal navázat na zlepšený výkon z minulého týdne a bohužel již poněkolikáté v této sezóně nabídl divákům pouze ostudné vystoupení na domácím hřišti. Na první gól jsme nemuseli čekat dlouho, hned po několika vteřinách hry si naši obránci dávali přednost a především nejisté počínání našeho brankáře vedlo k úvodnímu gólu a tak jsme zápas začínali za nelichotivého stavu 0:1.

Následující půlhodinu se odehrával spíše boj ve středu hřiště a ani jedno mužstvo si žádnou gólovou příležitost nevytvořilo. První náznak šance měl ve 30.min Rublič, ale jeho střelecký pokus z VPK mířil vysoko nad. O dvě minuty později se dostal hostující Matoušek za záda naší obrany (o ofsajd se jednat nemohlo, neboť na druhé straně se tak trochu nepochopitelně zapomněl náš obránce) a své sólo proměnil 0:2.

Do druhého poločasu jsme vstupovali se změnami v sestavě a především s odhodláním s výsledkem něco udělat. Ovšem hned po třech minutách hry si opět slabou chvilku vybral náš brankář a soupeři jsme velmi lacino darovali tříbrankové vedení 0:3. S příchodem Zdeňka Mlčáka do středu zálohy se sice naše hra ve druhé půli částečně zlepšila, ale přesto jsme si dokázali vypracovat pouze jedinou gólovou šanci, kterou navíc Martin Chalupník v 75.min neproměnil, když z dobré pozice trefil pouze tyč benešovské branky. Kalich hořkosti jsme si museli vypít až  do dna, když v samotném závěru utkání upravil soupeř na konečných 0:4.

 

Hodnocení trenéra:  „To, co předvádíme na domácím hřišti v této sezóně je neomluvitelné. V zápase s Benešovem jsme chtěli uspět, vždyť je to téměř derby, ve kterém se hodně hráčů zná a naproti tomu předvedeme výkon, za který se musíme stydět. Do kolen nás samozřejmě srazily dvě hrubé chyby gólmana, ale na druhou stranu nemůžeme vše svádět na brankáře. Za celých 80 minut jsme nepředvedli jedinou kloudnou akci, která by stála za pochvalu. S výjimkou možná Drábka, Tůmy a střídajících hráčů do druhého poločasu, kteří dle mého názoru podali alespoň standardní výkon, tak naprostá většina všech ostatních v zápase selhala. Je potřeba si vzít z tohoto zápasu ponaučení a připravit se na příští týden, kde nás čeká další velmi těžké utkání, kdy cestujeme k vedoucímu týmu tabulky do Rakovníka“

 

Sestava: Lomoz J. (48‘ Heřmánek J.) - Smužanica V., Drábek J., Hradecký T., Mlynář V. - Rublič L. (40‘ Mlčák Z.), Tůma F., Procházka Š., Brožek M. (40‘ Chalupník M.) - Chlubna P., Zaal J.

 

Góly: --

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem