KP MD 9.kolo: SK Rakovník - Kunice

SK Rakovník - Kunice 1:2 (0:1)

Hráči mladšího dorostu střídají výkony jak na houpačce. Po propadáku v minulém týdnu jsme naopak tentokrát odehráli solidní utkání s vedoucím týmem tabulky v Rakovníku. Do zápasu jsme od prvních minut vstoupili velmi aktivně a hráči bezezbytku plnili pokyny, které jsme si řekli. Do první šance se dostal Chalupník již v 1.min, ale domácí brankář jeho střelu vyrazil.

Další nebezpečný moment byl k vidění ve 25.min, ale ani tentokrát si míč cestu do sítě nenašel. Následovala série rohových kopů a ve 27.min jsme se už mohli radovat. Rublič poslal míč na zadní tyč, kde se v hlavičkovém souboji prosadil Drábek a vedení 0:1 bylo na světě. Ve 35.min měl soupeř velikou šanci na vyrovnání, ale na brankové čáře reflexivním zákrokem čaroval náš brankář, který s patřičnou dávkou štěstí zabránil vyrovnávacímu gólu. Do druhého poločasu jsme vstupovali s vědomím, že soupeř zlepší svou hru a pokusí se obrátit vývoj utkání. Ve středu zálohy tak nahradil Zdeňka Mlčáka fyzicky vyspělejší Štěpán Procházka. V 55.min předvedli hezkou spolupráci Rublič s Brožkem, kteří si na půlce vyměnili míč a Brožek z pozice krajního obránce zavezl balon až do prostoru před brankou, kde střídajícímu Procházkovi stačila pouze lehká teč a míč zapadl  do rakovnické branky 0:2. Kontaktní gól měli domácí na kopačkách v 68.min, kdy už překonali našeho brankáře, ale výborné čtení hry předvedl Drábek, který vyhlavičkoval míč z brankové čáry. Domácí se přeci jen dočkali a v 76.min se prosadil domácí Cibulka a z velkého úhlu snížil na 1:2. V tu chvíli jsme ale netušili, že nás čeká ještě cca 10 minut hry. Šanci vycítili nejen domácí trenéři a hráči, ale i  domácí rozhodčí paní Bianka Joglová, která nám dopřála luxusní nastavení. V závěrečných minutách to bylo velké drama, ale těsné vedení jsme uhájili a z Rakovníka si odvážíme velmi cenné tři body.

 

Hodnocení trenéra: „Vítězství si velmi vážím, je to příjemná odpověď na nepovedené utkání s Benešovem, kde jsme po špatném výkonu ztratili tři body, naopak dnes si trošku překvapivě tři body odvážíme. Věřil jsem, že by nás soupeř mohl podcenit, což se také nejspíš naplnilo. Naopak kluci vstoupili do utkání velmi dobře a úvodních 20 min jsme na hřišti dominovali. Poté se hra vyrovnala a obě mužstva měla k vítězství stejně daleko. Na rozdíl ale od předchozích zápasů jsem byli produktivnější než náš soupeř a tak si z Rakovníka odvážíme velmi cenné tři body“

 

Sestava:  Heřmánek J. - Brožek M., Mlynář V., Drábek V., Richter L. (61‘ Smužanica V.) - Rublič L. (78‘ Malý R.), Tůma F., Mlčák Z. (40‘ Procházka Š.), Zaal J. - Hradecký T. (55‘ Zadražil A.), Chalupník M.

 

Góly: Drábek J., Procházka Š.

Asistence: Rublič L., Brožek M.

ŽK: Zaal J.

 

 

Hodnocení zápasu očima našeho soupeře:  staženo z oficiálních web. stránek SK Rakovník

9.kolo SK Rakovník - Kunice 1:2 (0:1)

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem