KP MD 10.kolo: Kunice - Kosmonosy

Kunice – Kosmonosy 2:1 (1:0)

V 10.kole k nám zavítaly aktuálně šesté Kosmonosy, které byly toho času v tabulce o 3 body před námi. Chtěli jsme navázat na povedené utkání z minulého týdne, ale opět náš herní projev v domácím prostředí nebyl úplně ideální.  Přesto jsme soupeře v první půli takřka k ničemu nepustili a naopak my jsme si vytvořili několik nadějných příležitostí.

Největší šanci připravil v 19.min Hradecký, který zpětnou nahrávkou předložil tutovku pro Chalupníka a ten do odkryté brány vstřelil úvodní gól zápasu 1:0.

I ve druhém poločase obě mužstva předváděla spíše boj ve středu hřiště a moc gólových příležitostí k vidění nebylo. Světlou výjimkou byla situace z 62.min, kdy se na pravé straně prosadil aktivně hrající Chalupník a gólovou přihrávkou našel před bránou zcela volného Procházku a ten zvýšil na 2:0. Pět minut před koncem zápasu hosté snížili na 2:1 a tak jsme opět závěr zápasu dohrávali s obavami, abychom dotáhli zápas do vítězného konce.

 

Hodnocení trenéra: „z pohledu diváka jsme nepředvedli žádný líbivý fotbal, ale na druhou jsme kvalitnímu soupeři takřka nic nedovolili a po většinu času jsme měli utkání pod kontrolou. Obranná čtveřice si sice dobře plnila své defenzivní povinnosti, ale ve hře dopředu chyběla přesnější rozehrávka. Naopak výkon záložní řady byl pro mě zklamáním

 

Sestava:  Heřmánek J. - Brožek M., Drábek J., Mlynář V., Richter L. (58‘ Smužanica V.) - Rublič L. (75‘ Rezek M.), Tůma F., Procházka Š., Zaal J. - Hradecký T. (62‘ Zadražil A.), Chalupník M.

 

Branky: 19‘ Chalupník M., 62‘ Procházka Š.

Asistence: Hradecký T., Chalupník M.

ŽK: 70‘ Mlynář V.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem