KP MD 11.kolo: Sp.Příbram - Kunice

Spartak Příbram - Kunice 2:3 (0:2)

Další ze série těžkých zápasů pokračoval tuto sobotu v Příbrami, kde jsme se v rámci 11.kola utkali s domácím Spartakem. K utkání jsme přistoupili velmi zodpovědně a v prvním poločase jsme měli utkání plně pod kontrolou. Přibližně ve 20.min jsme nakopli dlouhý míč za obranu, ke kterému měl nejblíže domácí brankář.

Martin Chalupník ale nevypustil zdánlivě ztrácený míč a společně s vracejícím se obránce dostali brankáře pod tlak, ten v snaze odkopnout míč trefil pouze jednoho z hráčů a odražený míč uklidil z dálky do odkryté brány Kuba Zaal 0:1. Chvilku na to měl „gólovku“ Tomáš Hradecký, ale jeho střela mířila těsně mimo. V závěrečných minutách prvního poločasu nacentroval Kuba Zaal dlouhý a vysoký míč před branku domácích, kde příbramskému brankaři nedal klid Luděk Rublič a svým důrazem zajistil našemu týmu vedení 0:2.

Druhý poločas již zdaleka nebyl tak jednoznačný, ba právě naopak. Soupeř zlepšil svoji hru a postupně si vytvořil mírnou herní převahu. Kontaktní gól měl na kopačkách hned po pěti minutách, ale Heřmánek udržel čisté konto. Po hodině hry se domácí přeci jen dočkali a svou převahu korunovali gólem na 1:2. Naštěstí jsme dokázali velmi rychle odpovědět. V 63.min jsme předvedli krásnou fotbalovou akci, která musela lahodit oku každého fotbalového fanouška. Po delší kombinaci ve středu hřiště přišla předfinální nahrávka do křídelního prostoru, kde rychlonohý Kuba Zaal bez dlouhých příprav vrátil střílený polovysoký centr za záda domácí obrany. Na tento ideální balon si naběhl Chalupník a domácímu brankaři nedal žádnou šanci 1:3. Přesto domácí dokázali utkání ještě zdramatizovat a dvě minuty před koncem snížili na rozdíl jediného gólu 2:3. Stejně jako ve dvou předešlých zápasech, i tentokrát jsme se v závěrečných minutách strachovali o výsledek, ale nakonec jsme zasloužené vítězství uhájili a z Příbrami si odvezli všechny 3 body.

 

Sestava: Heřmánek J. - Brožek M., Drábek J., Mlynář V., Smužanica V. - Rublič L., Tůma F., Procházka Š. (73‘ Rezek M.), Zaal J. - Hradecký T. (70‘ Zadražil A.), Chalupník M. (75‘ Chlubna P.)

Nehrál: Lomoz J.

 

Góly:  20‘ Zaal J., 35‘ Rublič L., 63‘ Chalupník M.

Asistence: Chalupník M., Zaal J., Zaal J.

ŽK:Chalupník M.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem